fbpx
Суспільство
Куди подівся та чим займається відомий лікар Комаровський: експерт зі здоров’я ділиться думками, коли можна повертатися у Харков

Куди подівся та чим займається відомий лікар Комаровський: експерт зі здоров’я ділиться думками, коли можна повертатися у Харков

Відомий український лікар Євген Комаровський 19 липня розповів, де він перебуває після повномасштабного вторгнення РФ до України.

“Між Києвом та Харковом”, – повідомив Комаровський.

На думку експерта у галузі медицини, повертатися до Харкова поки що зарано.

“Массово повертатися відновлювати місто, налагоджувати виробництво, відправляти дітей до школи можна лише тоді, коли буде підписано домовленості про припинення бойових дій. Раніше це неможливо, оскільки жити, особливо жити разом з дітьми, у ситуації, коли будь-якої хвилини може прилетіти, практично нереально”, – заявив Євген Комаровський.

Доктор також поділився, що у Харкові в нього залишилося багато родичів та друзів.

“Це десятки людей, з якими ми регулярно спілкуємося. Після кожного обстрілу – дзвінок”, – говорить він.

Нагадаємо, що Комаровський корінний харків’янин, народився 1960 року в Харкові. Закінчив педіатричний факультет Харківського медичного інституту. Кандидат медичних наук.

З 1991 по 2000 рік Комаровський завідував інфекційним відділенням Харківської обласної дитячої інфекційної клінічної лікарні. 2006 року відкрив консультативний медичний центр “Клініком” у Харкові.

Займається широкою приватною медпрактикою, виступає експертом з питань здоров’я на телебаченні і в соцмережах. Користується авторитетом і повагою аудиторії.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.