fbpx
Шоу-бізнес
Куди ти поділась, Брітні? Співачка Брітні Спірс відкрила таємницю, куди вона зникла 

Вже майже рік американська поп-діва Брітні Спірс не дає концертів та не виступає на світських заходах.

А все тому, що в неї не вистачало часу на саму себе. У своєму Instagram співачка опублікувала пост і зізналася, що наразі займається відновленням свого душевного стану. За словами артистки, вона давно працює в шоубізнесі, і це сильно її виснажує.

Спочатку шанувальники думали, що Брітні пішла в довготривалу відпустку, бо весь цей час судилася з власним батьком, щоб вийти з-під його опіки та фінансового контролю, але артистка так і не підтвердила ці здогадки.

Тепер Брітні нарешті офіційно позбавилася батьківської опіки та повноправно стала самостійною жінкою, тому готова без зайвих вагань поділитися з шанувальниками історією про те, чим займалася під час своєї перерви в роботі, яка була викликана сімейними проблемами.

Як і будь-якій творчій людині, Спірс необхідно було зупинитися на деякий час, щоб добре подумати над своїм життям та зрозуміти, до чого вона прагне на даний момент.

“Я працювала 8 років без зупинки, тому використовую цю паузу для того, щоб зосередитися на власних бажаннях”, – написала вона в Інстаграмі

За цей період співачка встигла не тільки знайти внутрішню гармонію, а й активно займалася спортом, про що постійно нагадувала прихильникам у своїх соцмережах.

Джерело