fbpx

Куди зник Познер? Цей запит в інтернет-браузерах значно менш популярний, ніж «Куди пропав Шойгу?» Проте окремі особливо політизовані товариші цікавляться, чому все-таки пропав з екрану патріарх російської, а насамперед – радянської журналістики, якому, до речі, 1 квітня виповнюється 88 років – і це не першоквітневий жарт. Ось, дивіться, як сам Володимир Володимирович пояснює своє зникнення з ефіру

Куди зник Познер? Цей запит в інтернет-браузерах значно менш популярний, ніж «Куди пропав Шойгу?»

Проте окремі особливо політизовані товариші цікавляться, чому все-таки пропав з екрану патріарх російської, а насамперед – радянської журналістики, якому, до речі, 1 квітня виповнюється 88 років – і це не першоквітневий жарт.

Так, у завидній фізичній та ментальній формі перебуває патріарх. Хотілося б повторити. Але ось із репутаційною формою – чисте лихо. Повторити рішуче не хотілося б. Ось, дивіться, як сам Володимир Володимирович (збіг? Не думаю) пояснює своє зникнення з ефіру:

«Мене запитують: чому з 28 лютого не виходить програма Познер? Відповідаю: з 24 лютого Перший канал став інформаційним каналом і залишиться таким до завершення так званої спецоперації. Протягом цього часу не виходитимуть в ефір деякі програми, зокрема моя. Такою є позиція керівництва Першого каналу».

Що ж сором, їй-богу, Володимире Володимировичу! Ви, зі своїм досвідом роботи ще за радянської влади, невже ви вірите, що «керівництво Першого каналу» сьогодні щось вирішує? Та воно, наклавши у штани, готове виконати будь-яку команду з Кремля!

Ось ви не можете пробачити німцям всього, що вони наробили за Гітлера – щоб публічно визнавати це, цілий документальний серіал зняли! А зараз, коли Перший канал, який, по суті, обслуговує такий же фашистський режим Путіна, закриває вашу програму, що вас стримує від того, щоб голосно грюкнути дверима? Невже не всі гроші заробили? Чи ви вірите, що українці самі підривають свої будинки, знищують жінок та дітей, стирають з лиця землі свої міста?! Займіть же, нарешті, чорт забирай, ясну і виразну позицію – ви вже досить доросла людина. Або всі ваші багаторічні зусилля зі створення собі іміджу найчеснішого, неупередженого та об’єктивного журналіста Росії підуть псові під хвіст, їй-богу!

Евгеній Кисельов, Україна 24

Слава Україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джелел.

You cannot copy content of this page