fbpx

Квартира, яку мені купили ще до весілля з Андрієм батьки, сильно “пече” мою свекруху. – Ти, синок, будь мудріший. Всі покупки оформляй на себе, бо як до розлучення дійде, то Танька твоя з квартирою залишиться, а ти з дірявими кишенями по світу підеш. – Але якщо за телевізор я мовчала, то з покупкою автівки так не вийде. Ми на все скидаємось порівну. Але маму мого чоловіка не перепреш

Квартира, яку мені купили ще до весілля з Андрієм батьки, сильно “пече” мою свекруху. – Ти, синок, будь мудріший. Всі покупки оформляй на себе, бо як до розлучення дійде, то Танька твоя з квартирою залишиться, а ти з дірявими кишенями по світу підеш. – Але якщо за телевізор я мовчала, то з покупкою автівки так не вийде. Ми на все скидаємось порівну. Але маму мого чоловіка не перепреш.

Моя свекруха дуже сильно хвилюється за долю свого сина. І всьому виною квартира, в якій ми живемо.

Коли мені виповнилося двадцять п’ять років батьки продали двокімнатну квартиру в районному центрі бабусі і дідуся, доклали і придбали мені гарну квартиру в новобудові.

Після зробленого ремонту я переїхала туди жити і вже через два роки привела в своє гніздечко і чоловіка.

Мій Андрій прописаний в квартирі своїх батьків. В нього є ще старший брат, але він багато років живе з сім’єю і працює в Голландії. Я його бачила лише через відео зв’язок і то десь два чи три рази.

Я і не думала прописувати Андрія в себе. Вже коли дітки з’являться, то їх так, а чоловік нехай залишається з батьками.
Але моїй свекрусі це не дає спокою.

Вона постійно тикає Андрія моєю квартирою.

При любій можливості вона наголошує сину, щоб все, що ми купляємо разом, було оформлено по документах на нього.

Аргументує вона це так: “В Таньки є квартира. А тебе вона, синок, при першій можливості з “пустими кишенями” з хати виставить.

Я вам чесно кажу, кожна наша покупка має бути оформлена на Андрія, бо я і без того маю багато – квартиру, яку мені батьки купили.

А недавно ми заговорили про автівку. В нас є машина, але вже деякий час вона ламається і треба щось з тим робити і купляти нову.

Відразу ж скажу, що живемо ми з Андрієм в роздільному бюджеті. На всі великі покупки ми скидаємось порівну. Нам так зручно, то чому б і ні.

Але коли справа дійшла до покупки автівки, то свекруха знов почала підмовляти Андрія, щоб по документах все на нього було оформлено. Бо я, як вона любить казати, маю квартиру, а ось її Андрійко, як ми розійдемось, може з нічим залишитися.

Але що дивно, Андрій її підтримує. Вона так вміло ним крутить, а той як собачка йде у неї на поводу. Але якщо телевізор оформлений на чоловіка, то з автівкою я буду мудріша. Не дозволю я цим двом взяти себе під ноги.

А як би ви реагували на такі “заявочки” свекрухи?

Як поставити і її і чоловіка на місце?

Автор – КАРАМЕЛЬКА

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page