fbpx

Квартиру на неї оформила перед весіллям, 6 років тому. І після цього Марина змінила замки в квартирі і не впускає мене, свою матір. Я не перестала бути вимогливою, навіть коли у доньки з’явилася сім’я. Регулярно відвідуючи доньку, я  іноді складала речі в шафі, примовляючи, як можна скидати все на купу! Я часто спостерігала картину: дитина без уваги, посуд не помито, а чоловік взагалі в Марини недолугий. Ще вчора я розповідала їй, як донька моєї подруги вже читати навчилася

Вже другий рік, як ми з дочкою Мариною не спілкуємося. У соцмережах вона публікує фотографії, спілкується із друзями. А мені не дзвонить і не пише. Вона вже доросла, у неї дворічна донька та чоловік, вони живуть у своїй квартирі.

Я завжди була вимоглива, і Марина була не винятком. Суворість йде на користь дітям, тому я вимагала, щоб дочка добре вчилася, допомагала мені вдома, доглядала себе. Хіба ж це погано?

Я не перестала бути вимогливою, навіть коли у доньки з’явилася сім’я. Регулярно відвідуючи доньку, я  іноді складала речі в шафі, примовляючи, як можна скидати все на купу. Марині ніби знову було 10 років, і вона знехотя починала наводити лад, щоб догодити мені.

Я часто спостерігала картину: дитина без уваги, посуд не помито, а чоловік взагалі в Марини недолугий. Хто ж, як не мати, скаже Марині правду?

Але рік тому Марина перестала відповідати на дзвінки, на рівному місці. Ще вчора я розповідала їй, як донька моєї подруги вже читати навчилася. А Марина, звичайно, надулася, мовляв, чому я порівнюю дітей. А як тут не порівнювати, якщо різниця величезна? Це була остання наша телефонна розмова.

Згодом з’ясувалося, що вона змінила замки в квартирі і більше не хоче мене бачити в гостях. Я не надала цьому значення, подумала, що вона ще прибіжить вибачатися. Минуло кілька місяців, наприкінці травня у мене був день народження. Дочка навіть не зателефонувала, щоби привітати рідну матір!

Наступного дня я подзвонила їй з іншого номера і сказала, що коли вона не хоче зі мною спілкуватися, нехай виселяється з моєї квартири. Квартиру на неї оформила перед весіллям, 6 років тому. Чоловік дочки нікчемний, мало заробляє, тоді я вирішила допомогти молодій сім’ї, тим більше, що кошти дозволяли.

Але зараз, коли вона не хоче зі мною спілкуватися, тоді нехай шукає нове житло, я так їй і написала в повідомленні. Але дочка категорично відмовляється з’їжджати, бо всі документи оформлені на неї. Хіба я не права?

Якщо вона така самостійна, нехай і житло нове знайде, і зі своїми всіма проблемами сама розбирається. А я краще переселенців якихось в квартиру поселю та додатковий постійний пасивний дохід матиму. Як мені дочку виселити?

Передрук без посилання заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page