fbpx
Шоу-бізнес
Леся Нікітюк не втрималася після того, як її директ “завалили” доріканням через косметичну процедуру: “На гуманітарці знайшла”

Леся Нікітюк не втрималася після того, як її директ “завалили” доріканням через косметичну процедуру: “На гуманітарці знайшла ботокс”

У Instagram телеведучій дорікнули в тому, що вона нібито збільшила губи під час війни. Зірку це розлютило і вона вирішила зробити публічно заяву.

Леся Нікітюк з перших днів повномасштабної війни займається волонтерством та допомагає у Хмельницькому вимушеним переселенцям з різних куточків країни з харчуванням, житлом тощо. Телеведуча зізнавалась, що зараз їй складно знімати розважальний контент для соцмереж, а також доглядати за собою. Проте вона іноді намагається розвеселити своїх прихильників та радувати їх новими фото.

Днями у Instastories телеведуча пояснила, що дуже часто вона отримує коментарі від хейтерів щодо зміни зовнішності. Нікітюк розповіла, що їй в особисті повідомлення пишуть, нібито вона під час війни накачала собі губи.

Зірка вирішила з властивим їй почуттям гумору відповісти на такі коментарі, які її, очевидно, дратують.

“Не дивлячись на всі ці обставини, в яких ми зараз живемо, деяким людям вистачає сміливості писати мені в дірект: “о, губи наколола”. Що у тебе в голові, одне з іншим”, – обурилась Леся.

Після цього телезірка опублікувала свій портретний знімок, жартома написавши, що вона вколола собі ботокс, який нібито знайшла в гуманітарці.

“На гуманітарці знайшла ботокс і вколола. У мене ж нема більш чим зайнятись”, – саркастично написала Нікітюк.

Фото – скріншот з відео