fbpx
життєві історії
Леся, як і кожна жінка, чекала дня свого весілля. Вони з Матвієм так давно разом. Святкування було в розпалі, та одна людина, серед запрошених, не давала спокою як молодим, так і всім родичам. Мова піде про двоюрідного брата. Василь поводився досить зухвало, але що тут дивуватися, він кілька років пробув у неволі. Його повадки терпіли всі, та одна ситуація не на жарт вивела Лесю з себе

Леся, як і кожна жінка, чекала дня свого Весілля. Вони з Матвієм так давно разом. Святкування було в розпалі, та одна людина, серед запрошених, не давала спокою як молодим, так і всім родичам. Мова піде про двоюрідного брата. Василь поводився досить зухвало, але що тут дивуватися, він кілька років пробув у неволі. Його повадки терпіли всі, та одна ситуація не на жарт вивела Лесю з себе.

***

Леся, стягнула з себе туфлі і затиснувши одну в руці кинулася на вальяжно розваленого на дивані за ресторанним столиком Василя.

Всі гості на весіллі отетеріли не вірячи в те, що це відбувається в реальності. Маленька тендітна красуня з розпущеними довгими чорними локонами, з усіх своїх сил, била своєю туфлею куди попало, величезного бугая.

Бійки на весіллях часта справа, але щоб молода красива дівчина, у всіх на очах била величезного здорового мужика, я чула вперше.

Цю історія мені розповіла одна із запрошених гостей.

Що ж це було?

Леся три роки тому вийшла заміж за хлопця, якого любила. У нього була велика сім’я і багато родичів. Ще коли вона зустрічалася з майбутнім чоловіком, то чула багато неоднозначного про Василя, але в ті часи він сидів. у місцях, самі розумієте яких.

Звільнився кілька місяців тому і вся сім’я мучилась від його витівок. Він був двоюрідним братом чоловіка, проте вся сім’я його трохи побоювалася і намагалися триматися від нього подалі. Василь поводився противно, і не дуже дбав про те, як почувають себе навколишні.

На весіллі загальних родичів, він постав у всій своїй красі. Знаючи, що фізично дуже сильний і великий, він був упевнений, що ніхто з ним зв’язуватися не буде і пустував по повній програмі.

Сальні жарти по відношенню до жінок, гучні принизливі коментарі з приводу родичів і гостей, раз у раз оголошували на весь ресторан. Василь розважався, як міг, відчуваючи свою безкарність.

Леся кілька разів намагалася поговорити з чоловіком і свекром, щоб вони його утихомирили, але марно. Люди відверто не хотіли зв’язуватися з таким родичем, і не шукали собі проблем.

Леся не витримала після того, як він смикнув її за руку, коли проходила повз, і вона завалилася на нього, а він обійняв її і реготав на весь ресторан не відпускаючи.

Звільнившись, дівчина трохи відійшла, спокійно зняла свої прикраси, красиву накидку, передала це родичці. Потім зняла туфлі і рішуче накинулася на кривдника.

Від несподіванки, він сторопів і не знав, що робити. А дівчина тим часом била його туфлями і висловлювала всі претензії за цей вечір.

Чоловік, який раніше виходив, зайшов в зал, як раз на цьому моменті, і побіг відтягати розлючену дружину від брата.

Вся сім’я розділилася на тих, хто відкрито схвалював вчинок Лесі і на тих, хто тихо цьому радів.

Чоловік трохи подувся на дружину за неналежну, з його точки зору, поведінку, але врешті-решт зрозумів, що дружина нікому не дасть спуску, якщо її посміють скривдити, і навіть пишався цим.

Після цього випадку, Василь перестав відверто грубіянити своїм родичам і намагався не перетинатися з такою рішучою родичкою.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page