fbpx
життєві історії
Лікарі давали невеликі шанси на те, що він все-таки одужає. Батьки не переставали молитися за синочка. Все село, і не лише наше, збирало гроші на лікування. В лікарні Дмитрик провів 5-ть місяців, та, на жаль, чуда не сталося

Катруся з Олегом зустрічалися, ще з 8-го класу. Вона, чорнява красуня з виразними карими очима, одразу ж припала до душі Олегу. Їхнє кохання було таке щире.

Всі навкруги дивилися на цих, ще зовсім дітей, закоханих, але ніхто не смів перечити їм, навіть вчителі, на очах яких розвивалося це кохання, часто жартували між собою, – Хоч би 9-й клас закінчили. Катруся таки закінчила, та на випускний вже піти не змогла, адже була вже на сулідному терміні вагітності.

Замість випускного у них було весілля. Гарне, сучасне. Все було на вищому рівні, як вони і планували.

Катруся була найкращою ученицею в школі, тому планувала, що після народження малятка, вона зможе вчитися в омріяному вузі, тому їй було необхідно здати ЗНО. В цьому її підтримали, ще зовсім молоді батьки та чоловік.

На ЗНО Катруся приїхала, будучи на 8-му місяці. Хвилювання за майбутні бали зробили свою справу. Одразу ж після закінчення, Катрусю забрала швидка допомога. Вони щодуху мчали в пологовий, щоб все у молодої матусі було добре. В лікарні на неї вже очікувала бригада лікарів. В коридорі сидів Олег з батьками і неперестаючи молився. Просив у Матінки Божої, щоб все закінчилося добре, як для матері, так і для малятка, адже народжувати на 8-му місяці, дуже небезпечно.

Хлопчик, якого одразу ж назвали Дмитриком, народився дуже-дуже слабкий. Лікарі давали невеликі шанси на те, що він все-таки одужає. Батьки не переставали молитися за синочка. Все село, і не лише наше, збирало гроші на лікування. В лікарні Дмитрик провів 5-ть місяців, та, на жаль, чуда не сталося.

Молоді батьки важко пережили цей не простий для всіх час. На фоні всього, вони часто сварилися. Олег йшов до своїх батьків, залишаючи згорьовану дружину на самоті. Та кохання не обманути. Олег, все обдумавши, повертався до дружини.

Час минав, всі в селі вже й забули про цю біду. Катруся, колись щонеділі ходила в церкву, а тут, якось і не видно її ніде. Всі думали, ну мало чого… Все вияснилось, коли Катруся була на останньому місяці. Виявляється, весь цей час вона була на збереженні в лікарні, під цілодобовим наглядом лікарів.  Вони старалися нікому нічого не говорити, щоб часом не наврочити своєму подвійному щастю.

В термін, вона народила ДВОХ чудових та здорових дівчаток, в яких є свій ангел охоронець – Дмитрик!

Будьте здорові та щасливі, дорогі мої читачі!

Автор – Наталя У

Передрук суворо заборонений!

Фото ілюстративне – mayaksbor

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook