fbpx
життєві історії
Ліля з Дмитром зустрілися в чарівному Львові. Обоє були туристами. Спершу розговорилися, а потім вияснилось, що вони і зупинилися в одному готелі. З того часу почали зустрічатися. Згодом Ліля переїхала жити в далекий і чужий для неї Харків. Відгуляли весілля. Крок за кроком Ліля непомітно зробила з чоловіка солідного бізнесмена. Але той все шукав в дружині негатив. І на свою голову – знайшов

Є в мене рідна сестра. Так ось, сьогоднішня історія буде про неї.

Ліля з Дмитром зустрілися у чарівному Львові. Обоє були туристами. Спершу розговорилися, а потім вияснилось, що вони і зупинилися в одному готелі.

З того часу почали зустрічатися. Переписувалися, а згодом і Ліля переїхала жити в далекий і чужий для неї Харків. Відгуляли весілля.

Вони були чудовою парою: красиві, успішні. Ліля підштовхнула Дмитра до власного бізнесу. Він був керівником, вона його правою рукою та бухгалтером.

З дітьми вирішили не поспішати – робота забирала багато часу. Навіть на відпочинок не їздили років 10. Тільки у відрядженнях нові місця і бачили, якщо вдавалося. І начебто все влаштовувало обох, крім того, що Дмитра трохи дивувало, що Ліля його не ревнувала. Ось зовсім. А йому чомусь хотілося цього.

Вирішив чимось зачепити її. Почав зі звинувачень: “Ти погана господиня! Ось у інших дружини…” “Ну, знайди собі хорошу”,- зазвичай відповідала Ліля.

Насправді Дмитро хотів, щоб причиною розриву була дружина, а він залишився такий “білий та пухнастий”. В нього давно була інша жінка, але щось його тримало біля Лілі.

І ось одного разу за вечерею Дмитро сказав: “Знаєш, я зустрів іншу жінку і йду від тебе!”

Ліля мовчки дивилася на чоловіка. Як вона каже – зовсім не здивувалася, а стала в голові прокручувати варіанти розлучення: квартира йому, гараж, машина і заміський будиночок їй…

Дмитро же, побачивши скляний погляд дружини, подумав, що вона так вражена, що навіть сказати нічого не може. Злякався і зізнався, що пожартував. Ліля розлютилася: вона ж уже все розподілила, продумала своє подальше життя і зрозуміла, що, може, це й на краще.

– Як пожартував? Я вже все розподілила: тобі квартира, а мені машина, гараж і дача! – відповіла вона Дмитру.

Розлучили їх швидко. Дмитро залишився в своєму місті, а Ліля виїхала разом з подругою в іншу країну. Там вона продовжила працювати на себе, вже давно в голові крутились ідея для розширення горизонтів.

Все, що дісталося їй після розлучення вона продала. Живе одна і їй це подобається.

Про Дмитра їй час від часу розповідають їх спільні друзі. Він спершу жив з якоюсь жінкою, але не довго це тривало. Бізнес занепав, адже насправді всім керувала Ліля. Він просто по документах був “директор”.

Не цінував він те, що мав, ох і не цінував…

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook