fbpx
Суспільство
Loboda пообіцяла суттєво допомогти мешканцям одного з постраждалих міст України, заявивши, що частину коштів, зароблених у концертному турі, передасть на його відновлення. Чому саме це місто

Loboda пообіцяла суттєво допомогти мешканцям одного з постраждалих міст України, заявивши, що частину коштів, зароблених у концертному турі, передасть на його відновлення. Якому ж і чому?

Українська співачка Світлана Лобода 7 липня в Iсвоєму nstagram повідомила прихильників, що вирушає в тур містами Європи та Америки.

Перші концерти в рамках туру відбудуться 12 серпня у Таллінні (Естонія), 14 серпня – у Ризі (Латвія).

– Я хочу, щоб ви знали, – частина коштів, зібраних на концертах, буде спрямована на відновлення та допомогу мешканцям мого рідного міста Ірпінь, – пообіцяла співачка.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений LOBODA (@lobodaofficial)

Що ж, поживемо – побачимо.

Нагадаємо, що 24 березня Loboda, через місяць після повномасштабного вторгнення РФ в Україну, вперше публічно засудила рф, а також почала публікувати в мережах інформацію про те, як і чим допомагає Україні.

28 березня про волонтерську діяльність співачки розповів мер Борисполя Володимир Борисенко. За його словами, артистка передала для тероборони автомобіль та сплатила рахунок більш ніж на 1,5 млн грн для купівлі бронежилетів та турнікетів.

Кум співачки, український ведучий Анатолій Анатолич, коментуючи мовчання артистки у перший місяць війни, заявив, що вона не могла говорити, оскільки в цей час разом із родиною перебувала у РФ. Раніше співачка говорила, що у 2019 році купила нерухомість в одній із європейських країн, і проживає там, а не в РФ, де будувала кар’єру.

Зараз творча дорога Лободі в рф закрита.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.