fbpx
Шоу-бізнес
Лобода в інтерв’ю вперше розповіла, що думає про “колег” з росії, які вперто мовчать про війну в Україні. Та скільки відсотків населення підтримують так звану “спецоперацію”

Лобода в інтерв’ю вперше розповіла, що думає про “колег” з росії, які вперто мовчать про війну в Україні. Та скільки відсотків населення підтримують так звану “спецоперацію”.

Українська співачка Лобода вперше розповіла, чому її колеги з росії мовчать або підтримують війну в Україні.

Лобода вперше прокоментувала позицію своїх друзів по сцені із РФ, які мовчать чи підтримують війну в Україні. Зірка вважає, що у всьому винна пропаганда, яка працює в РФ на “професійному” рівні. Громадяни цієї країни, як припускає артистка, усвідомлено не бажають дізнаватися інформацію з правдивих джерел.

Мозок цих людей включає якусь захисну реакцію, через яку будь-яка правдива, але неприємна для них інформація просто не сприймається. Такою думкою Лобода поділилася в інтерв’ю грузинському журналісту Ное Сулаберідзе для його YouTube-каналу.

“Кожна розсудлива людина сьогодні не може підтримувати війну. Це просто ненормально. Загальна маса людей, яка живе в росії, чує лише одну інформацію з телевізорів, з радіомовників. Це пропаганда, яка працює на дуже високому рівні. Вони не мають іншої точки зору. Вони намагаються не читати Інтернет, вони себе захищають. Мій психолог каже, що це така захисна реакція людини. Вона намагається не впускати в себе те, що їй може бути неприємно. Вона просто захищає себе від цієї інформації і чує тільки те, що хоче чути”, – прокоментувала співачка.

Щодо артистів, які обрали мовчазну позицію, то їх співачка не осуджує. Вона вважає, що звинувачувати варто лише тих, хто вихваляє так звану “спецоперацію” та стоїть відкрито на стороні “зла”.

“Після 24 лютого обставини склалися так, що кожна людина вибрала для себе шлях. Ми не можемо засуджувати тих, хто мовчить. Ми можемо засуджувати тих, хто каже, що вони за війну. Це більша частина населення. Вони приходять і дивляться телевізор, який став найголовнішою фігурою в будинку. Розсудливі люди виїхали, вони не можуть змиритися з цим”, – висловилася знаменитість.

Фото – скріншот з відео

You cannot copy content of this page