fbpx
Суспільство
Лукашенко припустив, що Білорусі прийдеться воювати за Західну Україну, щоб її “не відтягнув Захід”: “Зайдуть вони з України Західної чи ще звідкись. Ще, може, за Західну Україну доведеться боротися” – подробиці

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко допускає варіант, що білорусам, можливо, доведеться воювати за Західну Україну, щоб її “не відтягнув Захід”.

Про це він заявив у  минулу п’ятницю. За словами Лукашенка, Білорусь – це “об’єкт тиску” для Заходу, зокрема, з геополітичних причин.

– Вони (Захід) досі не відійшли від мети вирівняти фронт, щоб він проходив: Смоленськ-Псков, Смоленськ-Брянськ-Курськ і туди до Ростова. Їм треба вирівняти фронт. А ми, тисячу майже кілометрів, цей балкон, його треба зрізати, – припускає він.

Самопроголошений лідер Білорусі додав, що “вони (тобто Захід) перед цим не зупиняться”.

– Зайдуть вони з України Західної чи ще звідкись. Ще, може, за Західну Україну доведеться боротися, щоби не відчепили. Тому що це для нас кінцю подібне, не лише для українців. Погані процеси відбуваються навколо, – додав самопроголошений президент.

У цю ж п’ятницю Лукашенко закликав білоруських чиновників зробити висновки з після виборчих протестів 2020 року і не допустити повторення українського сценарію.

Недавно влада Білорусі заявила про продовження військових навчань на кордоні з Україною та західними країнами. А ще самопроголошений президент Александр Лукашенко встиг зробити низку тривожних заяв: про створення оперативного командування для військ на кордоні з Україною, про купівлю російських С-400 та “Іскандерів” і навіть про створення “народного ополчення”.

Слава Україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.