fbpx
життєві історії
Лист дружини коханці чоловіка: ,,Сонечко, привіт. Як справи? За твоїм повідомленням моєму чоловікові, бачу, не дуже. Не треба себе так настирливо пропонувати. Він це не любить!”

Сонечко, привіт. Як справи? За твоїм повідомленням моєму чоловікові, бачу, не дуже. Не треба себе так настирливо пропонувати. Він це не любить. Настрашиш зайчика.

Хочу бути завжди з тобою, Бог дає всім шанс бути щасливим – слабка тактика. Послухай, Радість моя, я хочу поділитися з тобою деякими думками. Створилася дивна ситуація.

Ти там пишеш чоловікові, щоб він не дав дружині писати тобі, а чоловік показує це все своїй дружині і просить, щоб дружина, написала тобі, щоб ти відстала від нього.

Я ж тебе нічим не образила в тому листі. Хотіла познайомитися. Ну треба ж знати один одного. Ситуація, погодься, курйозна. Він же добрий, не хоче образити, а ти боягузлива і не можеш за себе відповідати.

Виходить, що у тебе є сміливість пропонувати чужому чоловікові жити з тобою, але відповідати дружині чоловіка сміливості не вистачає. Ну ти даєш. Можна зняти індійський серіал. Голлівуд відпочиває.

Роздумуючи над цією пропозицією раптом я зрозуміла, а мені це треба? Ні. Взагалі не треба. Так що, велелюбна моя, якщо так прагнеш любові, що готова летіти стрімголов так як в рідному містечку на тебе ніхто не дивиться, і інший не запрошує, і мрієш бути назавжди разом з моїм чоловіком, з великим задоволенням віддаю його в твої руки.

Але з однією умовою, ти повинна дошлядати його так, як він звик за 35 нашого спільного життя. Ти будеш одягати, взувати його. Грошей у твого олігарха немає і не було.

Але є купа невирішених проблем. Готуйся. Готуйся і годувати його і платити за комунальні. За все.

Він же нечупара знаменитий і все чисте на ньому, моїх рук справ, а в побуті – це взагалі унікальний випадок, і казка. Свинарник влаштує за одну хвилину.

Так ще, готуйся вирішувати щоденні побутові та непобутові проблеми. Сантехніка, ремонт, все. Буде весело, і не тільки. Загалом, бажаю тобі, дорога моя, щастя і процвітання.

Хоча не впевнена чи захоче він втратити те, що він має, свій статус, сім’ю, дітей, друзів, комфорт, хороший будинок, величезну дачу, гроші дружини, поїздки, за кордон?

Так що дій. Але по хитрому. Він у нас начитаний дядько. На «пам’ятаю наші солодкі моменти, мені погано без тебе…” не підхід. Почитай щось. Фільми дивись.

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page

facebook