fbpx
Цікаве
Листопад, який ось-ось переступить наш поріг, може бути доволі напруженим: астролог виділив дні, в які слід чекати багато несподіванок, і на які буде вкрай складно вплинути. Поради, що рятують від халепи!

Листопад, який ось-ось переступить наш поріг, може бути доволі напруженим: астролог виділив дні, в які слід чекати багато несподіванок, і на які буде вкрай складно вплинути. Поради, що рятують від халепи!

Такий прогноз озвучив один з кращих українських астрологів Влад Росс.

Одним із складних періодів буде 5-9 листопада, коли Сонце, Меркурій та Венера створюватимуть напружений аспект від знака Скорпіона до Сатурна та Урана.

“У солярних картах тих, чиї дні народження припадають на ці числа, буде і ця напруга, а це значить, що для цих людей рік буде особливо складним і навіть фатальним. Ці дні будуть пов’язані з бажанням свободи і незалежності, які не можуть бути реалізовані в повній мірі”, – каже Росс.

Велику увагу потрібно приділити саме фінансовій стороні. Хтось ризикує втратити велику суму грошей, у інших може бути обмежений заробіток.

“Якщо щось задумаєте поблизу 5-9 листопада, ризикнете, то, швидше за все, втратите всі свої гроші”, – повідомив експерт.

Наступний складний період наступить вже 16-23 листопада. У цей час Марс буде в напрузі з Нептуном. Астролог не виключає, що якщо ви потрапите в якусь халепу, то просто так вибратися з неї у вас не вийде.

“Це буде другий транзит Марса по точці, яку він проходив поблизу 12 жовтня. Якщо ви стикалися з якимись обманами, неприємностями, помилками в жовтні, то зараз, в середині листопада, можливо продовження цих ситуацій і на новому витку може повторитися стара проблема. Тому в ці дні потрібно бути уважнішими до будь-якої інформації, що надходить. Можуть розкритися неприємні факти, що відбулися в минулому, і мати зараз неприємні наслідки”, – наголосив Влад Росс.

В такі моменти можуть також збільшитися помилки і звільнення.

У листопаді 2022 року краще уникати напруження і не починати нічого нового. Астролог рекомендує виконати роботу над помилками в будь-яких сферах, відновити зв’язок зі старими знайомими і розлучитися з непотрібними людьми. Якщо у вас є якісь образи, то краще відпустити їх і рухатися далі. Це буде відмінний період для саморозвитку.

Бережіть себе та своїх рідних!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua