fbpx

Люба була заміжня за Григорієм три роки, а коли сказала чоловіку, що при надії, Гриша пішов від неї, тому що зустрів іншу жінку. Він залишив гроші на тумбочці в передпокої і пішов, Люба дивилася на купюри, які залишилися їй замість родини. В одну з прогулянок Григорій не повернув сина

…Люба вийшла заміж після університету. Через три роки спільного життя з Григорієм, яке не можна було назвати раєм, та все ж вона любила свою родину, Люба радісно повідомила чоловіку, що при надії. Але як тільки Гриша почув про це, він ошелешив дружину:

– Любо, я давно люблю іншу, тому я йду!

Він залишив гроші на тумбочці в передпокої і пішов, Люба дивилася на купюри, які залишилися їй замість родини, і не знала, що їй робити далі. як жити.

Вона дуже болісно переживала крах свого шлюбу і всіх надій, але попри все вирішила зберегти дитятко.

Йшов час, все було добре, Люба жила з батьками і скоро народила сина. Написала про це Григорію, але він лише відповів:

– Добре!

Через тиждень він з’явився, подивився на сина, знову дав гроші і поїхав, а Люба зайнялася оформленням аліментів. Незабаром їй зателефонував Гриша і закричав:

– Мені не потрібна була ця дитина, сама народила, сама і рости! Не хочу ні чого платити!

Але Люба на здалася, від аліментів не відмовилася. Тут вже їй зателефонувала нова дівчина Гриші і защебетала:

– Любочко, ну зрозумій нас, у нас скоро теж буде дитинка, нам дуже потрібні гроші, заробляємо мало, а Гриша відстібає тобі частину, ти ж розумієш, що таке дитина! Відмовся від аліментів, будь ласка!

-Пробачте, дівчино, та я розумію, що таке дитина, тому відмовлятися від аліментів не буду! – і Люба поклала слухавку, заблокувала ту жінку.

Через кілька днів приїхав Григорій, знову побув трохи з сином і поїхав. Він почав частіше приїжджати, і Люба сподівалася, що він хвилюється і тягнеться до сина, адже Григорій няньчився з ним, гуляв, іноді навіть купав Богданчика. А виявилося все набагато простіше.

В одну з прогулянок Григорій не повернув сина, телефон відключив, а де він живе, Люба не знала. А через кілька днів до неї прийшли органи опіки і повідомили:

– Ваша дитина у нас, нам повідомили, що ви випиваєте, не годуйте дитину і не піклуєтеся про сина!

– Що ви таке говорите? Я взагалі не вживаю, а по дитині хіба видно, що він голодує?

– В тому і справа, що малюк абсолютно нормальний, добре одягнений, пухкенький, ми б не прийшли, якби він був в поганому стані!

Виявилося, що Гриша за вказівкою своєї нової пасії вирішив віддати сина у дитячий будинок, що б ні чого не платити. Але на щастя органи опіки у всьому розібралися і спокійно віддали Любі сина, правда, в гості навідуються.

Григорія засудили за наклеп і викрадення дитини, хоч і свого сина, так само призначили виплатити Любі моральну шкоду, у великому розмірі. Дівчина Григорія, не чекала, коли він розбереться з грошима, народила і поїхала за кордон, до нового чоловіка!

А Люба теж вийшла заміж і живе з чоловіком Назаром щасливо, у них вже народилася спільна донечка, сестричка Богдана Наталочка.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page