fbpx
життєві історії
Люба йшла, не розбираючи дороги. В її очах стояли сльози, а горло стиснуло, що не продихнеш. У той день, після УЗД, лікар сказала, що їй доведеться відмовитися від одного зі своїх дітей. Як так? Як це – один малюк не дає розвиватися іншому?.. Як тільки до неї дійшов сенс сказаного, вона встала, подякувала за прийом і вийшла, як була, в тапочках

Люба була щаслива в шлюбі. З Валерою вони одружилися недавно, почуття ще мали світлий нальот романтизму, красивих вчинків, квітів і шоколадних цукерок.

Після весілля відразу вирішили не зволікати з дітьми, тому заповітні дві смужки на тесті були цілком очікувані. А, коли з’ясувалося, що під її серцем не один, а дві дитинки, радості просто не стало меж!

Люба йшла, не розбираючи дороги. В її очах стояли сльози, а горло стиснуло, що не продихнеш. У той день, після УЗД, лікар сказала, що їй доведеться відмовитися від одного зі своїх дітей. Як так? Як це – один малюк не дає розвиватися іншому?..

– Одни близнюк не дає розвиватися другій дитині і може принести шкоду вашому здоров’ю. Рекомендую залишити одне дитя, це можливо зробити, – сказала вона.

Люба сиділа і не могла зрозуміти, що значить поєднання слів «прибрати одну дитину». Як тільки до неї дійшов сенс сказаного, вона встала, подякувала за прийом і вийшла, як була, в тапочках. Отямилася вона, коли захекана медсестра наздоганяла її з черевиками в руках.

Медсестра, Зінаїда Прокопівна, працювала вже 25 років. Весь цей час вела прийом спільно з Жанною Володимирівною. Нещодавно літня лікарка вийшла на пенсію і досвідчену медсестру приставили до зовсім ще молодої Інни Василівни. Багато помилок вона вже виправила за інтерном і зараз, вона думала, що це – чергова.

Взявши за руку Любу, медсестра намагалася віддихатися.

– При надії, а бігаєш, як справжній спортсмен! Ледве наздогнала, – сказала вона, – Любочко, ти не поспішай зараз щось робити. Сходи ще раз на узі в іншому центрі, проконсультуйся. Може бути, не все так серйозно.

Люба подивилася на неї з надією:

-А що, так буває?

– У всіх бувають помилки, всі ми люди. А тут питання трьох доль – твоїх і дітей.

Слова Зінаїди Прокопівни трохи втішили дівчину, Люба вирішила дослухатися поради.

Наступного дня, тримаючись за руку чоловіка, вона увійшла в кабінет УЗД. Після найретельнішого обстеження, фахівець винесла вердикт: у неї звичайнісінькі близнюки, в ній б’ються сердечка двох дітей, все у них на місцях, розвиваються відповідно до термінів.

Жінка просто заплакала від щастя, а чоловік обійняв Любу.

На терміні в 36 тижнів народилися здоровенькі хлопчаки, Петрик і Павлусь. Зараз їм по чотири рочки. Досі батьки згадують ту історію і дякують мудру Зінаїду Прокопівну.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page