fbpx
життєві історії
Люба зовсім сама залишилася, коли їй виповнилося чотирнадцять. Тоді її мама сіла в машину з пакетом речей і покотила з черговим коханим в Київ. Їй пообіцяли нове красиве життя, а діти в її плани взагалі не входили. На руках у Люби залишилися п’ятирічна сестра і шестимісячний брат

Люба зовсім сама залишилася, коли їй виповнилося чотирнадцять. Тоді її мама сіла в машину з пакетом речей і покотила з черговим коханим в Київ. Їй пообіцяли нове красиве життя, а діти в її плани взагалі не
входили. На руках у Люби залишилися п’ятирічна сестра і шестимісячний брат.

Тиждень дівчинка протрималася. Вона топила піч дровами, готувала їсти. А потім все закінчилося: і продукти, і паливо, і гроші. Тоді Люба пішла просити по сусідах. Тільки тоді дорослі зрозуміли, що діти залишилися зовсім самі й викликали опіку.

Всю сім’ю розподілили по дитячих будинках. Люба дуже важко переживала розлуку з братом і сестрою. Часто плакала і обіцяла собі, що виросте і забере їх. На повноліття Люба отримала квартиру. Маленьку, просту, але свою. Дівчина була дуже рада. До того ж, у неї налагодилася особисте життя.

В дитбудинку вона познайомилася з Романом. Він потрапив туди у п’ятнадцятирічному віці. Його батьків забрала аварія, а бабуся не витримала такої новини і за ними полинула. Люба відразу ж прив’язалася до простого серйозного хлопця, а він до неї. Вони трималися разом і інші їх не чіпали.

Коли вони підросли, вирішили все життя провести разом, кохаючи і підтримуючи одне одного. Роман зробив Любі пропозицію. Вона погодилася, але з однією умовою – він допоможе їй знайти брата і сестру, а потім вони заберуть їх до себе.

Знадобився рік, щоб залагодити всі бюрократичні нюанси.

І ось вони сидять всі разом за одним столом: красива і бліда молодша сестра Оксана, усміхнений братик Костик. Їм дуже сподобався Роман, а з сестрою Любою не могли наобійматися і наговоритися, плакали всі від щастя.

По телевізору йдуть новини. Розповідають про поселення безхатченків на сміттєзвалищі столиці. Раптом Люба впізнала в одній бездомній жінці свою маму. Вона дуже змарніла. Любі стало недобре. Вона швидше перемкнула канал. До горла підступив ком. Ось, що буває зі зрадниками… Люба знала, що ніколи не прирече свою сім’ю на подібне! А та жінка… Вона їм усім ніхто.

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page