fbpx
Шоу-бізнес
“Люблю так, що на очі не бачу! Танцюєм далі!”: найяскравіший телеведучий України і кандидат на пост київського мера Сергій Притула чуттєво й трепетно привітав дружину з річницею весілля

В день п’ятиріччя весілля на своїй сторінці в соцмережі Facebook Сергій Притула звернувся до дружини Катерини Сопельник. Саме сьогодні пара відзначає п’яту річницю з дня їхнього весілля. Найяскравіший телеведучий України написав дружині зворушливе привітання.

Шоумен розповів, що за період сімейного життя його кар’єра помітно зросла, а завдяки дружині вдома завжди затишно, добре і радісно.

“За 5 років після весілля я відпрацював 600 концертів по усьому світу, відзнявся у +/- 300 телепрограмамах на трьох каналах, поправився на 5 кілограмів і , якогось дідька, посивів на бороді.

Ти – народила доньку і поставила брекети!

Ну, це окрім того, що ходила на роботу і закривала кілька проектів на паралельних курсах. Ну і ще займалась ремонтами, щоб у нас було затишне гніздечко. Щоб діти були ситі, вмиті, файно вдіті – теж переймалася. Відпустки планувала. Нагадувала, коли день народження у когось із родичів (моїх))))).

Навчилась готувати те, чого раніше не вміла, але знала, що я таке люблю. А головне, завжди була поряд у важливі моменти.

З кожним роком ти стаєш красивішою і мудрішою! І ще, тобі дуже пасує материнство! Мені залишається дрібничка – робити все, щоб тобі було не соромно зі мною «вийти в люди»))!

І я дуже стараюсь!

Вітаю нас з першою «5-річкою»!

Люблю так, що на очі не бачу!

Танцюєм далі!” – написав Сергій Притула.

Родинного щастя подружжю!

За 5 років після весілля я відпрацював 600 концертів по усьому світу, відзнявся у +/- 300 телепрограмамах на трьох…

Опубліковано Сергієм Притулою – офіційною сторінкою Субота, 29 серпня 2020 р.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, stars.comments.ua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page

facebook