fbpx
життєві історії
Любити далі одруженого або вийти заміж за нелюба? Ось така у мене ділема. У Вадима маленький син і піти з сім’ї він не може саме через дитину, хоча до жінки у нього почуттів немає. Не можу без нього, кохаю його понад життя. Поруч з ним навіть повітря інше, чистіше, легше, дзвінке. Здається, що у мене крила за спиною і я вмію літати… А мені вже 35. Сказала Вадимові. Він говорить: виходь заміж, але будемо зустрічатися

Любити далі одруженого або вийти заміж за нелюба? Ось така у мене ділема. У Вадима маленький син і піти з сім’ї він не може саме через дитину, хоча до жінки у нього почуттів немає. Не можу без нього, кохаю його понад життя. Поруч з ним навіть повітря інше, чистіше, легше, дзвінке. Здається, що у мене крила за спиною і я вмію літати…

***

У мене тривалі відносини з одруженим чоловіком. У нього маленький син і піти з сім’ї він не може саме через дитину, хоча до жінки у Вадима почуттів немає.

Цей чоловік в моєму житті вже три роки. Було багато всього, різних випробувань, ми намагалися розійтися, не виходило. Не вистачало у мене сил поставити жирну крапку. Не можу без нього, кохаю його понад життя. Поруч з ним навіть повітря інше, чистіше, легше, дзвінке. Здається, що у мене крила за спиною і я вмію літати.

Розлучатися він не думає, я не наполягаю, розумію, що не збудувати щастя на чужому нещасті. Було б легше, якби він сам пішов від мене. Часом буває так важко, усвідомлюючи, що я роблю боляче іншій людині – його дружині. Але Вадим займає все місце у моєму серці.

Після Новорічних свят мій колега Дмитро запросив мене на чашку кави. Ми давно знайомі і просто поговорили. І я дізналася, що він розлучився. Хотіла розповісти йому свою сумну історію, адже ми спілкувалися як друзі, але язик не повернувся, не вистачило сміливості сказати Дімі правду про себе. А трохи пізніше він зізнався, що хоче бути зі мною, що у нього давно до мене симпатія, яка тепер переросла у почуття. Я зрозуміла, що він мене любить. Дмитро на сім років старший за мене, дуже тепло і ніжно до мене ставиться, з ним є можливість створити сім’ю, він хоче дітей.

А мені вже самій 35 років і дійсно хочеться родину, затишок, дітей… Вадим мені цього не дасть, принаймні, найближчими роками.

Але чи будемо ми щасливі з Дімою, адже я кохаю іншого? Того, хто завжди буде зі своєю сім’єю, але при цьому любить мене…

Сказала Вадимові. Він говорить: виходь заміж, але будемо зустрічатися.

Це як так? А з іншого боку, розумію, що, скоріше за все, так воно і буде…

І я не знаю, що мені робити. Можна продовжувати любити Вадима і зустрічатися з ним потайки, приймаючи все як є. А можна спробувати побудувати відносини з тим, кого не любиш. А раптом саме Дмитро – моя доля, мої ліки і з ним я знайду щастя?..

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook