fbpx
життєві історії
Люда з чоловіком взяли в іпотеку квартиру. Нещодавно з’ясувалося, що дочка у такий непідходящий час при надії, але вони вирішили залишити малюка, хоч фінансове становище – обняти й плакати. Тут я вже вирішила поговорити з зятем про його матусю. Максим роздратовано відповів, що у його матері дуже низька пенсія. Він назвав суму – оце дивина! Я просто ночей не сплю, а думаю, як вивести сваху на чисту воду

Моя дочка Люда вийшла заміж кілька років тому. Вони із чоловіком взяли в іпотеку квартиру. Відповідно, грошей у них не надто багато. Нещодавно з’ясувалося, що дочка у такий непідходящий час при надії, але вони вирішили залишити малюка.

Пара то у них надійна, але ось фінансове становище – обняти й плакати.

Дочка поки що може працювати. Зять Максим також заробляє. Їхніх спільних фінансів якраз вистачає на те, щоб виплачувати внески за квартиру, купувати продукти та платити за комуналку. Проте на життя залишається зовсім небагато.

Та було б непогано почати потроху збирати, вважаю я. Дитина є не тільки величезною радістю, але й причиною великих витрат!

Проте чоловік Люди залишки грошей віддає своїй матері! Дочка нічого йому не каже, каже, як можна просити про те, щоб кохана людина перестала допомагати своїй мамі?

Ну а ось я наважилася і попросила зятя бути стриманішим. Максим роздратовано відповів, що у його матері дуже низька пенсія. Він назвав суму, і я була здивована.

Таких пенсій наразі немає! Звісно, ​​пенсійні виплати в наш час зовсім невисокі. Однак та сума, про яку розповів мені зять, зовсім неможлива – 2 тисячі гривень. Очевидно, свекруха моєю дочки прибріхує своєму синові про доходи, а він лопух, чесне слово.

Ситуація непроста. Сину явно варто поговорити з мамою та запитати, що насправді у неї відбувається з фінансами.

Їм варто і розповісти про майбутню дитину мамі Максима та пояснити, що їм самим тепер потрібно більше грошей! Я просто ночей не сплю, а думаю, як вивести сваху на чисту воду, щоб не заважала жити молодим.

You cannot copy content of this page