fbpx

Майже десять років розповідав світові, який путін добрий. Тепер Депардьє отямився і висловився проти війни в Україні. Щоправда, уточнив, що російський народ не несе відповідальності. Егеж, вони роз’яснять

Жерар Депардьє майже десять років розповідав світові, який путін добрий. Раніше Депардьє говорив, що «російському народу потрібна саме така людина», як Путін.

Легендарний французький актор, який свого часу, образившись на високі податки у своїй країні, прийняв паспорт РФ з рук агресора Путіна, і навіть прописався десь у Росії, нарешті прийшов до тями і висловився проти війни в Україні.

Депардьє заявив про «шалені витівки» президента Росії Володимира Путіна в Україні. Щоправда, уточнив, що російський народ не несе відповідальності за все це. Актор заявив в інтерв’ю агентству AFP, що гроші від його концертів у Парижі на початку квітня підуть Україні.

“Всі доходи від трьох концертів, які я даю в Театрі Єлисейських полів, підуть на допомогу українським жертвам цієї трагічної братовбивчої війни”, – сказав артист.

Раніше Депардьє висловлював думку, що «російському народу потрібна саме така людина», як Путін. І заявляв, що президент РФ «намагається повернути народу хоч трохи гідності». У Росії Депардьє постійно не жив, бував наїздами.

У Кремлі, коментуючи висловлювання актора Жерара Депардьє, заявили, що актор не повністю розуміє, що відбувається в Україні, оскільки не занурений до політичного порядку денного, і російська сторона за необхідності готова роз’яснити йому стан речей. Про це заявив журналістам речник Путіна Пєсков.

Егеж, вони роз’яснять, так роз’яснять.

Слава Україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page