fbpx
Суспільство
Максим галкін розповів, яку рф він любить, а яку – ні: “Там багато всього. Аґрус з куща та скрип мостинок на старій дачі. Я люблю та вітаю ту Росію, яка у мене в серці. Михалков розповідає про заражених птахів з України, а дітей вишикують буквою Z”. Галкін заявив про “дві Росії”

Сьогодні, у день Росії, Максим Галкін розповів, яку рф він любить, а яку – ні. Артист заявив про “дві Росії”.

Російський шоумен Максим Галкін, який виїхав із РФ до Ізраїлю, 12 червня в Instagram опублікував допис з нагоди Дня Росії.

“У мене є моя Росія. Вона в мене в серці. Там багато всього. Аґрус з куща та скрип мостинок на старій дачі. І запах підмосковної електрички, на якій до дачі їхав. Це рибалка з татом. Моя школа на південному заході та зустріч там із батьком Олександром Менем. Це Сахаров на трибуні З’їзду народних депутатів.

Це Чулпан Хаматова в “Грозі” Островського, це “Калина червона” Василя Шукшина, це Лотман і Дмитро Ліхачов. Це поле, по якому біжить маленький Обломов у великому фільмі Міхалкова, і музика Едуарда Артем’єва, що звучить там. Це пісні Пугачової, “Машини часу”, ДДТ і Вертинського. Це діти з мого шоу “Краще за всіх!” Це мій дім і моя сім’я… Усього не перерахуєш”, – заявив він.

Галкін зазначив, що, водночас, є й інша Росія.

“… у якій виганяли Сахарова з трибуни, в якій знищили отця Олександра Меня, в якій Шукшин – це тепер про поділ квартир в ефірі, а Михалков розповідає про заражених птахів з України; та Росія, де намагалися зрівняти із землею Куштау, де забороняють концерти ДДТ, а дітей вишинковують буквою Z. Сьогодні День Росії. Я люблю та вітаю ту Росію, яка у мене в серці”, – зазначив він.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Максим Галкин (@maxgalkinru)

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.