fbpx
життєві історії
Максим з донечкою постали на моєму порозі неочікувано. Я спершу хотіла прогнати, але заглянувши в очі колишньому, побачила геть іншу людину. Марічку я провела на кухню, зробила какао і дала печиво та цукерки, а розмову з Максимом продовжила у вітальні. – Не відвертайся, благаю. Я в безвиході! – Колишній чоловік намагався сам виховувати дочку, мами не стало, ще коли ми були разом. З дружиною окрема і не легка історія

Максим з донечкою постали на моєму порозі неочікувано. Я спершу хотіла прогнати, але заглянувши в очі колишньому, побачила геть іншу людину. Марічку я провела на кухню, зробила какао і дала печиво та цукерки, а розмову з Максимом продовжила у вітальні. – Не відвертайся, благаю. Я в безвиході! – Колишній чоловік намагався сам виховувати дочку, мами не стало, ще коли ми були разом. З дружиною окрема і не легка історія.

***

– Що ти тут робиш?

– Прошу, не гони. Тільки ти мені можеш допомогти,  сказав Максим.

З такими словами я зустрілася з колишнім чоловіком через 5-ть років після розлучення. Син уже до того моменту вступив до ВНЗ, навчався в іншому місті. Я проживала одна.

Розлучалися з чоловіком погано, розмін квартири, поділ усього, він не хотів нам з сином залишити нічого зайвого, вважав, що я і без того досить заробляю.

Дивлюся в очі, а там ніби інша людина. Немов підмінили. Немає тієї злості, ні хамства і вимог. Є просто якийсь засмучений чоловік, який просить про допомогу.

Я пустила їх в будинок. Дівчинку відвела на кухню, налила какао, дала цукерок та печива. Сама пішла в кімнату, слухати колишнього і те, що з ним сталося.

Ми з донькою залишилися одні – почав свою розповідь колишній.

В результаті виявилося, що:

1) Він одружився.

2) У нього з’явилася дочка.

3) Жінка була залежна…

4) Вона продала все, що могла.

5) Пропала безвісти.

Колишній чоловік намагався самостійно виховувати дочку, але не вийшло. Мати його пішла з життя ще до нашого розлучення, просити про допомогу особливо не було в кого, тому він прийшов до мене.

Після всього, що сталося в період розлучення і після, мені хотілося гнати його в шию. Але очі його дочки не давали мені спокою. Якщо мати її залежна… і пропала, то ймовірно, що вже немає в живих.

Заради дівчинки я прийняла рішення надати допомогу, але обмежила термін. І було 3 правила:

1) Він тут ніхто.

2) Я зможу відмовитися в будь-який момент.

3) Він їде миритися з сином.

Максим погодився на всі умови. У перший же тиждень полагодив в домі все, що зміг знайти. Ходив в магазин, допомагав по дому, гуляв з донькою. Я ніколи не бачила його таким. Це був якийсь зовсім незнайомий мені чоловік.

Дівчинка була трохи старше 3-х років тоді. Миттєво прив’язалася до мене. Схожа на свого тата. Я так мріяла про дівчинку, але видалили обидві труби в 32 роки, довелося забути про мрію.

З колишнім прекрасні дружні відносини через пів року перейшли в сімейні. Він повернув повагу сина, повернув і мою.., та й я з ним щаслива. Став найкращою версією себе. Дочка його стала нашою.

На таке щастя я і розраховувати не могла, зараз все чудово, кожен раз згадую, що хотіла прогнати його, я б стільки упустила.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page