fbpx

Маленька українка в підвалі написала листа рідним з Білорусі – “Не кидайте на нас бомби!”

Маленька українка в підвалі написала листа рідним з Білорусі – “Не кидайте на нас бомби!” Дівчинка обіцяє виправитися і просить не бомбити її місто.

Дівчинка з Житомира написала листа своїм родичам з Білорусі, коли була в укритті, ховаючись від ворожих бомбардувань. Текст листа опублікували в соцмережах.

“Цей несамовитий лист написала моя донечка, поки ми сиділи в підвалі. Чому навіть діти можуть зрозуміти елементарні речі, а моя сестра і рідня не можуть. Ось така вона, пропаганда, що люди стають безвільними і бездушними істотами”, – пише мама дівчинки.

У листі дитина запитує у своєї тітки, чи правда, що “ви збираєтеся на нас напасти?” Дівчинка припускає, що її родичам в Бобруйську не сподобалося її поведінка, і вони вирішили покарати її, скинувши бомби.Дівчинка обіцяє виправитися і просить не бомбити її місто. Вона також зазначає, що зараз не ходить до школи, бо туди потрапила бомба.

Вона також каже, що її тато разом з іншими дядьками захищає всіх від ворогів, і просить родичів, щоб вони не відправляли в Україну своїх хлопців – інакше їх теж вб’ють.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page