fbpx
Суспільство
Мало хто знав, яким було справжнє їм’я Руслани Писанки, дане їй під час хрещення – про це стало відомо лиш під час прощання з актрисою

Мало хто знав, яким було справжнє їм’я Руслани Писанки, дане їй під час хрещення – про це стало відомо лиш під час прощання з актрисою, його повідомив чоловік телеведучої.

Українська актриса та телеведуча Руслана Писанка була дуже популярною не лише на батьківщині, а й за межами України. Свого часу вся країна спішила увімкнути саме випуски прогнозу погоди, які вела пані Руслана. Днями у Німеччині відбулося прощання з Русланою Писанкою.

Нагадаємо, що ще на початку року під час однієї зі вистав Руслана впала на сцені та пошкодила ногу. Жінка поїхала лікуватися до Німеччини, де дізналася про свій фатальний діагноз. Вона знайшла спеціалістів і почала боротися.

Робила вона це таємно, лише найближчі люди знали всю правду. Актриса боролася щосили. Вона навіть перенесла операцію, після якої здавалося, що хвороба може відступити. Але в результаті організм не витримав.

Писанки не стало 19 липня. Але лише днями у німецькому місті Кайзерслаутерні відбулося прощання з улюбленицею української публіки. На невелику церемонію в місцевій церкві зібралися лише найближчі люди.

Чоловік Руслани Ігор Ісаков одразу повідомив, що це саме прощання. Руслана хотіла, щоб її поклали у Києві. Але за цих важких часів оформити всі документи не так просто. Ігор робить все, щоб виконати останню волю коханої дружини. Він додатково повідомить, коли все станеться.

І саме під час прощальної промови Ігор розповів, що хрестили актрису під іменем Руфіна. Після чого чоловік попросив кожного, хто має можливість, поставити свічку за спокій її душі.

Їхня історія кохання справжня і щемлива. Разом вони прожили разом 10 років. Син Ісакова від попередніх стосунків знайшов сторінку Писанки в одній із соціальних мереж. Він знав, як батько любить цю актрису, і запропонував йому написати їй. Майбутній чоловік Руслани думав, що це не справжня сторінка, а справа рук шанувальників, але все ж таки ризикнув.

З того часу вони й були поруч одне з одним. Не минуло й півроку, як вони почали жити разом.

Спільних дітей у пари не було, але це не впливало на силу їх кохання. Коли Руслана поїхала лікуватися до Німеччини, Ігор залишився в Україні із хворою тещею. Але невдовзі мами актриси не стало, а та навіть не змогла попрощатися. Після цього чоловік Писанки приїхав до неї і був біля Руслани до останнього моменту.

Ми пам’ятатимемо її ролі у кіно та театрі, які дарували нам чимало позитивних емоцій. Пам’ять про прекрасну актрису житиме в серцях українців.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page