fbpx
життєві історії
Мало не кожні вихідні Ксюша приїжджала з ночівлею до Аліни в гості. І навіть нічого не питала – як у тієї самопочуття, чи важко їй, а просто приїжджала заради того, щоб випити вина з подругою і знову пообговорювати чоловіків. Аліні це вже набридало. Часом Аліна почала помічати, що чоловік все більше приділяє уваги Ксюші. Аліна ненароком, поки Ксюша спала, подивилася її телефон

Аліна і Ксюша до університету ніколи не були кращими подругами. Їх об’єднували лише навчання в одній групі. Аліна була дівчинкою старанною, з гарної родини, вчилася на чотири і п’ять. Ксюша ж приїхала вчитися в місто з села, отримала кімнату в гуртожитку, з навчанням абияк справлялася, “на трійки”. Якби не їх загальна студентська тусовка, вони б, напевно, ніколи б і не спілкувалися. Знайомі і друзі Аліни не розуміли, навіщо вона спілкується з такою нахабною, часом дуже зухвалою, подругою. Але дівчата багато часу проводили разом, Аліна почала ходити з Ксюшею по клубам, почалося прогулювання сесій.

Дві абсолютно різні дівчини стали кращими подругами. Закінчення навчання в університеті було для них закріплено міцною дружбою і не дуже хорошими оцінками Аліни в дипломі.

Після навчання Аліні було не до тусовок. Потрібно було влаштовуватися на роботу, та й ось уже кілька місяців як вона зустрічається зі своїм новим залицяльником – Олексієм. Незабаром Аліна влаштувалася працювати в великий солідний банк консультантом. Ксюша ж замість того, щоб працювати за своєю спеціальністю бухгалтером, працювала продавцем в невеликому магазині. Молодого чоловіка у неї як і раніше не було. Вела своєрідне “холостяцьку” життя. Але, незважаючи на це, дружба між дівчатами на цьому не припинилася.

Ксюша частенько приїжджала до Аліни додому – випити вина, попліткувати, і так далі. Ксюша, будучи напідпитку, завжди говорила, що їй не подобається залицяльник Аліни.

Минуло три роки. Аліна вийшла заміж за Олексія і народила дочку. Після одруження Олексію запропонували хорошу роботу, і вони переїхали жити в інше місто. Тепер вони вже жили з Ксюшею в різних містах. Але і тут Ксюші було без різниці, вона не розуміла, що Аліна може недосипати, втомлюватися через дитину. Мало не кожні вихідні Ксюша приїжджала з ночівлею до Аліни в гості. І навіть нічого не питала – як у тієї самопочуття, чи важко їй, а просто приїжджала заради того, щоб випити вина з подругою і знову пообговорювати чоловіків.

Аліні це вже набридало. Часом Аліна почала помічати, що чоловік все більше приділяє уваги Ксюші. Аліна ненароком, поки Ксюша спала, подивилася її телефон. І тут тільки підтвердилися її сумніви: “Давай як-небудь зустрінемося, посидимо в кафешці? Своїй скажеш, що мовляв на роботу потрібно, а я просто нібито не приїду до неї”.

Аліна взяла себе в руки. Мовчки підійшла до подруги, взяла всі її речі та сумку, відкрила двері і викинула подругу в під’їзд. Ще хвилин двадцять та озлоблено кричала на Аліну, але потім заспокоїлася і пішла. Тепер Ксюша для Аліни стала колишньою подругою назавжди.

Швидше за все Ксюші тепер не буде заважати Аліна, і вона буде намагатися ще зустрітися з її чоловіком. Але тут вже все залежить від чоловіка – якщо він любить свою дружину, то пошле її куди подалі.

Пондякова Олена

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook