fbpx
життєві історії
– Мало тобі одного мого сина оббирати, ще й за другого взялася! Ти совісті не маєш! У нього дружина і дитина, а він все зароблене до вас відносить. Все тобі мало! – Моєму здивуванню не було меж: адже все з точністю навпаки – це Ваня постійно жебракує, прикриваючись голодною дитиною

Унадився брат чоловіка, Ваня, гроші у нас позичати. Начебто і зарплата у нього більше, ніж у мого чоловіка, а все скаржиться, що грошей немає.

За півтора року велику суму напозичав. Вчора прийшов в черговий раз «в борг» просити, але отримав від воріт поворот.

Пішов він від нас сильно образившись. Але нас з чоловіком теж можна зрозуміти – у нас дитина і кредит, і гроші, які Ваня постійно займає і не віддає, нам би дуже знадобилися.

Через годину після Ваніного приїзду, прийшла свекруха з Лідою, дружиною Вані. Не встигла я відкрити двері, як вони з порога накинулися на мене зі звинуваченнями:

– Вам в борг давали, а не назовсім гроші подарували. Не хочете по-доброму борги віддавати, заберемо технікою. А то ноутбуки вони собі купують, а Вані позичити нічого не можуть.

Ліда по-хазяйськи протопавши в кімнату і вихопила ноутбук, який чоловік купив для того, щоб брати роботу додому, прямо з-під носа мого чоловіка.

– Ліда, що ти робиш? – обурився чоловік.

– Повертаю собі гроші, мені дитину годувати нічим. Документи давай, я його продам і частина боргу вам спишу, – злобно пробурмотіла Ліда.

Поки чоловік намагався відібрати техніку з Лідених ручок, свекруха мене сварила:

– Мало тобі одного мого сина оббирати, ще й за другого взялася! Ти совісті не маєш! У нього дружина і дитина, а він все зароблене до вас відносить. Все тобі мало, хапуга!

Моєму здивуванню не було меж: адже все з точністю навпаки – це Ваня постійно жебракує, прикриваючись голодною дитиною.

На мої заперечення свекруха розгнівалася і вліпила мені ляпаса:

– Та як ти смієш звинувачувати мого сина?

Я вдарила її в відповідь і порадила звалити з мого будинку, а з брехнею Вані нехай Ліда і розбирається, а нас нічого приплітати. На крики прийшов чоловік, який забрав ноутбук у дружини брата. Він побачив червоні п’ятірні на щоках у мене і матері, і моментально завівся:

– Та що ти собі дозволяєш? – до кого конкретно він звернувся, було незрозуміло – на ньому знову повисла Ліда, голосячи і намагаючись відібрати ноут.

– Сину, твоя дружина мене перша вдарила, я тільки захищалася! Ти не можеш жити з жінкою, яка підняла руку на твою мать! – свекруха почала заламувати руки в просячому жесті.

– Брехати – це у вас з Ванею сімейне! – сплюнула я і повернулася до чоловіка. – Сам розбирайся з цими ненормальними.

Я пішла в кімнату і зачинила за собою двері. Цей балаган мене не стосується. Хоча, бажання повернутися і грунтовно брякнути матері чоловіка мене не покидало. Я дістала з шафи келих і плеснула собі випити, щоб заспокоїти нерви.

Відносини зі свекрухою у нас були нормальні, поки я не завагітніла. Тоді вона спочатку намагалася мене умовити позбутися дитини, а потім, почувши категоричну відмову, почала вити і нести всякі дурниці.

Я тоді розвернулася і пішла. Вислуховувати її маразм не було ніякого бажання. Любимо ми один одного, не любимо – їй яке діло? Так навіть якщо ми вирішимо жити шведською сім’єю – її це не стосується!

Сина мого вона не злюбила з першим своїм чіпким поглядом, вона винесла вердикт:

– Нагуляний! Не наша порода! – розвернулася і пішла.

А потім Ваня одружився з Лідою і привів її жити в квартиру до своєї матері. Ліда виявилася такоюнахабною бабою, як і моя свекруха. Вони швидко знайшли спільну мову і спільного ворога – мене.

А з витратами Вані все просто: втомлений від постійного контролю дружини і матері, непогано заспівала і пиляльних його на пару, Ваня завів собі жінку на стороні.

Добру, лагідну сироту Галю, що працює на ринку неподалік. Я їх бачила кілька разів разом, але мені і в голову не прийшло його здавати – сам розбереться, не маленький.

Тотальний контроль Ліди і матері над заробітком Вані, змусив Ваню шукати способи викроїти хоч трохи коштів на кохану.

Те, що він примудрявся викроювати з під пильного ока дружини і мами під приводом «брат зайняв», витрачалося на коханку. А коли викроїти не вдавалося – Ваня втік займати у нас.

Родичок чоловік випровадив, показавши переклади на Ванину карту в мобільному банку, тим самим довівши нашу правоту. Ні у свекрухи, ні у Ліди, навіть не промайнуло бажання попросити вибачення за цю спробу пограбування.

Ваню шкода, вони добре йому дадуть перчухана за гроші і за брехню. Я йому телефонувала сьогодні – трубку не взяв. Навіть хвилювалися початку, як він там?

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page