fbpx
життєві історії
Мали ми їхати до свекрухи на день народження. Я заздалегідь придумала лук і для сина і для Євгена, і собі сукню попрасувала. Погода в нас цілий тиждень спекотна. Думала, потрібно одягнутись так, щоб було легко і не жарко в цьому одязі. Та зранку ми прокинулись від сильної зливи за вікном, надворі відразу різко похолодало. Я не думала, що цей день закінчиться саме так. Це тільки в мене такий чоловік? 

Дівчата, у вас теж виникає така проблема, як шафа тріщить від одягу, а одягнути нема що?

Вчора ми з чоловіком мало не посварились з цього приводу. Мій Євген на мене хвилин сорок чекав, поки я перебирала наряд за нарядом. Адже геть не знала, в що маю одягнутись.

Мали ми їхати до свекрухи в село на день народження.

Я заздалегідь придумала лук і для сина і для Євгена, і собі сукню попрасувала. Погода в нас цілий тиждень дуже спекотна. Думала, потрібно одягнутись так, щоб було легко і не жарко в цьому одязі.

Та зранку ми прокинулись від сильної зливи за вікном, надворі відразу різко похолодало. Ця зміна в погоді мене геть збила з пантелику.

Замість того, щоб подумати, що я ще маю взяти з собою в дорогу, щоб нічого не забути, я бігала по квартирі в роздумах, в що маю одягнутись. І в чому я тільки ходила весною в таку погоду?

Ну ніяк не могла згадати. В шафі в мене завжди речі лежать по сезону. А оскільки зараз, можна сказати, літо, то там лежать виключно літні речі.

Всі інші речі я ховаю подалі в іншій шафі в коридорі. Ви би бачили мене у той момент. Одягла один лук, ні не те, переодяглася в інше, теж не те і таких примірок за сорок хвилин було з п’ятнадцять, аж мій чоловік не витримав і з вересками пішов в автівку.

Звісно, я повна сумнівів все ж таки зібралась. Дорогою ми їхали мовчки, Євген був ображений, що то тільки в мене такі вічні проблеми. Мама просила нас приїхати швидше, а ми, як завжди, через мене запізнюємось. Правда, до кінця дня ми помирились. І свято минуло дуже гарно.

Читайте також: Все почалося з того, що я купила дешевший капучінатор, але майже його не використовувала, бо зрозуміла, що ця річ мені не така вже і потрібна. Та остання наша “буря” на тому не закінчилася. Після чоловік зачепився за мій манікюр. Почав казати, що це не потрібна трата грошей, адже я і так працюю online. І я б зрозуміла, якби Олег давав гроші на манікюр. В нашій сім’ї більший заробіток в мене, але чоловік все одно дорікає мене в марнотратстві

Та така ситуація в мене не одноразова і як мені бути, щоб такі ситуації не повторювались, я не знаю… Такі ми вже дівчата, завжди маємо виглядати гарніше всіх.

А в чоловіків все простіше, одні штани і сорочка на всі випадки життя і нуль комплексів, а навпаки, оцінюють свій зовнішній вигляд як норму.

Чому так?

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page