fbpx
життєві історії
Все почалося з того, що я купила дешевший капучінатор, але майже його не використовувала, бо зрозуміла, що ця річ мені не така вже і потрібна. Та остання наша “буря” на тому не закінчилася. Після чоловік зачепився за мій манікюр. Почав казати, що це не потрібна трата грошей, адже я і так працюю online. І я б зрозуміла, якби Олег давав гроші на манікюр. В нашій сім’ї більший заробіток в мене, але чоловік все одно дорікає мене в марнотратстві

Розкажу я вам свою історію. Я не з дуже багатої сім’ї, живу в селі.

І моя історія починається з того місця, коли я познайомилася зі своїми майбутнім чоловіком Олегом.

В нього хоч сім’я і є трішки заможнішою, але насправді це дається великим трудом і тотальною економією.

Раніше я це не брала близько до серця. Адже думала, що рано чи пізно ця економія на всьому завершиться. Тим більше, в мене тоді очі були засліплені любов’ю. Я тоді не помічала жодного тривожного дзвіночка, я думала, що до всього можна звикнути або ж стерпіти.

В той період вони будували нову хату, то я думала, коли добудується нова хата, коли зробиться подвір’я, коли купиться машина стане легше.

Привила в їхній сім’ї були трохи не звичні для мене. Я ще з початку розуміла, що жити там мені буде незвично і важко.

В моїй сім’ї мама купувала багато їжі, одягу і різних невеликих дрібниць, але через це страждали інші аспекти нашого життя. Ми довгий час не могли замінити дах, але зусиллями батька це все ж таки вдалося.

Звісно, ми з Олегом обговорювали наше майбутнє спільне життя. Він запевнив, що і слова мені не скаже ні за їжу, ні за манікюр або ж різні доглядові процедури.

Я довіряла своєму хлопцеві, але десь далеко в душі не поспішала виходити за нього заміж. Я трішки з острахом бачила своє заміжжя.

В основному погане враження про подружнє життя мені нав’язала мама, адже в неї воно складалося далеко не так вже і добре. Тож все, що я вирішила з тим робити це розтягнути період, коли ми зустрічалися.

Пропозиція руки і серця від Олега стала для мене великою несподіванкою, але все-таки я погодилася. Перші роки були чудові. Але з часом режим тотальної економії дався в знаки.

Ми почали часто сваритися. Олегу не подобалося скільки я тратила на їжу, іноді в розпал “бурі” він порівнював мене з моєю мамою і далеко не в хорошому світлі.

Останньою краплею стала наша нещодавня “буря”. Все почалося через те, що я купила дешевший капучінатор, але майже його не використовувала, бо зрозуміла, що ця річ мені не така вже і потрібна.

Та остання наша “буря” на тому не закінчилася. Після чоловік зачепився за мій манікюр. Почав казати, що це не потрібна трата грошей, адже я і так працюю online.

Читайте також: Тата я зустріла біля під’їзду, коли з роботи поверталася. – Доню! Яка ж ти красива стала. Я б тебе серед тисячі впізнав. Дуже на Ларису схожа. Давай підіймемось до тебе, чаю поп’ємо і заодно про все поговоримо! – Що хочеш спитати, питай, а в хату я тебе не пущу. – Чого ти, Марічко. Як не крути, а я твій батько, найрідніша людина, яка в тебе залишилася. Лариса… царство небесне! Від нас відійшла. – Власне через тебе і відійшла. – Того дня я вислухала його, але нічим не допомогла

І я б зрозуміла, якщо б це Олег давав гроші на манікюр, але він мені і копійки на нього не дав. І це при тому, що в нашій сім’ї більший заробіток в мене, але чоловік все одно дорікає мене в марнотратстві.

Після цього я серйозно задумалася, чи варто з ним жити далі? Чи варто планувати він нього дитину?

Чи краще, поки не пізно, шукати того, хто буде цінувати мій вклад у сім’ю?

А що порадите мені ви?

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page