fbpx

Мама чоловіка набрала кредитів, щоб прокормити дочку, непутьового зятя і трьох онуків, але перекрити не змогла і набігли відсотки. Ось Сергій і поїхав все виясняти. Зробив детальну роздруківку в банку, що й до чого. А за збігом обставин в нашого сина був день народження, і там виплив перевід і на мій рахунок. Мала я і читане і співане від чоловіка. – Я тобі мало грошей даю? Ти ще в мами просиш?

Мама чоловіка набрала кредитів, щоб прокормити дочку, непутьового зятя і трьох онуків, але перекрити не змогла і набігли відсотки. Ось Сергій і поїхав все виясняти. Зробив детальну роздруківку в банку, що й до чого. А за збігом обставин в нашого сина був день народження, і там виплив перевід і на мій рахунок. Мала я і читане і співане від чоловіка. – Я тобі мало грошей даю? Ти ще в мами просиш?

Ірина Ігорівна набралася кредитів, щоб помагати своїй доні і її сім’ї, де троє дітей і чоловік, який краще на дивані полежить, ніж кудись на роботу піде.

І якби мене це не стосувалося, я б мовчала. Але недавно чоловік вияснив, що з картки мами була переведена тисячка на мою карту. Ось тут і почалась наша історія.

У мого Сергія є рідна сестра. Живе Валя в селі, на сусідній вулиці від мами. Свекруха моя виховувала дітей одна, чоловіка не стало дуже рано. Мій Сергій і навчався і гроші заробляв, бо інакше б не прожили. Словом, взяв на себе роль батька.

Навіть після того, як ми відгуляли весілля, Сергій багато допомагав і мамі і сестрі.

Згодом, коли Валентина вийшла заміж, і мамі стало трішки легше, то не було такої потреби у фінансовій підтримці. До того ж, ми збирали гроші на своє житло і розкидатися фінансами не могли.

Але так вийшло, що Валентина то заміж вийшла, але чоловік її не утримував. Рік за роком в них народилося трійко дітей.
Живе Валентина в старенькій хатинці, нічим не обладнаній. Діти не доглянуті і вічно голодні.

Щоб хоч якось вийти з ситуації, моя свекруха стала їх кликати до себе, як не на обід, то на вечерю. Шкода їй було дочку і онуків. З зятем сильно не зговоришся, той в кишеню за словечком не ліз.

Ось так Валя і звикла, що раз в день вона бере трьох дітей і йде до мами, щоб поїсти.

А мама, на зарплату санітарки, сильно продуктів не на купить. Ось вона і взялась за кредити, які думала, що покриє, але не виходило.

Знаю не з чуток, що свекруха і телевізор дочці купила, бо старий вийшов з ладу, а діти дома не мали чим зайнятися.

Коли сума по кредиту набігла о-го-го, про це дізнався Сергій. Людоньки, скільки я наслухалася від нього, не хочу й згадувати. Настрою тоді не було ні в кого.

Все добре обдумавши, Сергій їде до мами. В банку він взяв детальну роздруківку, на що і кому його мама переводила гроші.

А так вийшло, що місяць тому в нашого молодшого сина був день народження.

Свекруха ближче обіду зателефонувала, онука привітала, а потім сказала перекинути їй номер карти, бо вона хоче хоч трішки, та перевести онуку грошей.

Я говорила, що це не потрібно, що в онука є все, що він хоче. Але свекруха не зупинялася. Прийшлось мені номер перекинути. Я не хотіла перечити свекрусі.

Чоловіку я й забула про цей перевід сказати, бо думала, що це не так важливо.

І ось на тих роздруківках Сергій побачив, на що витрачає кошти і для чого бере кредити його мама.

Серед усіх витрат на продуктові магазини і речі для дітей він побачив і виділив ту одну нещасну тисячку, яку вона перевела онуку, але на мою карту.

І почалась в квартирі ” буря”.

– Я тобі мало грошей даю? Ти ще посміла в мами брати?

Я виправдовувала себе, як тільки могла. Але чоловік все pобив так, ніби то мама бере кредити для мене, а він тепер все має перекрити.

Свою сестру і племінників він ніби й не бачив. Я розумію, що він прекрасно знає звідки ноги ростуть, але ж легше мене у всіх гріхах звинуватити.

І ось скажіть мені, невже я справді в чомусь винна? Невже я за цю тисячку тепер маю вислуховувати ось таке від чоловіка?

Як на мене, то потрібно сестрі очі відкрити на чоловіка і на життя в цілому…

Хіба ні?

Автор – КАРАМЕЛЬКА

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page