fbpx
Суспільство
Мама чоловіка погладила мене по голові: «Білосніжка ти моя, будеш у нас в квартирі і за себе, і за 7 гномів працювати»

На 3 курсі університету зустріла молодого чоловіка – Тімура, наша дружба переросла в сильні почуття, але як би ми не йшли далі, він не знайомив мене зі своєю мамою.

І ось, я закінчила інститут і Тімур зробив мені пропозицію, намітили весілля на літо.

Він пообіцяв, що до весілля познайомить мене зі своїми родичами. Виявилося, що вони всі живуть у Владивостоці, звідки він і сам родом, ми ж самі вчилися і живе в Калінінграді, як ви самі розумієте, шлях не близький, м’яко кажучи.

Так вийшло, що до весілля я так і не побачила рідних, лише поговорила раз з його мамою по телефону. Ну я подумала, що це не критично, мені ж не з ними жити, на весіллі на всіх подивлюся.

Настав день весілля, всі приїхали, але не було мами Тимура. Як він сказав мені, її рейс затримали і вона прилетить лише на наступний день. Так і сталося.

Спимо після весілля, в 10 ранку дзвінок у двері, чоловік не почув, а я встала, підходжу до дверей, питаю:

– Хто там?

Жіночий голос відповідає грубо:

– Хто-хто … Дорога свекруха приїхала, давай швидше відкривай, що як дурна.

Я моментально прокинулася від такого хамства, відкрила двері, з сумкою і 2 пакетами влетіла в квартиру свекруха – Ліза Вікторівна. Вона безцеремонно пройшла в брудному взутті на кухню і поставила пакети на стіл.

Читайте також: ЩОДЕННЕ НАГАДУВАННЯ ДЛЯ КОЖНОЇ ЖІНКИ: ПОВИННІ ЗАПАМ’ЯТАТИ

– Мам, прошу, взуття зніміть. Брудно ж. – звернулася я до неї. – Натопчіте зараз, я пакети і сумку заберу у вас. – сказала я їй, вона у відповідь подивилася на мене, як на купку того самого.

Свекруха підійшла до мене, погладила мене по голівці:

– А ти тоді на що? Допомагаєш, як миленька. Білосніжка ти моя, будеш у нас в квартирі і за себе, і за 7 гномів працювати. Ти думала в казку потрапила? Хах! Так, вона сама.

І що ви думаєте? Вона так і не роззулась, я переварювала все те, що на мене вилилося з боку свекрухи і 2 слів зв’язати не могла. Не знала, чи то на місце ставити її, чи то просто промовчати. І вибрала 2 варіант.

Виявилося, що в пакетах у свекрухи були продукти: сир, молоко, ковбаса.

Навіть питати не стала, навіщо вона все це купила, адже ця жінка почала різати все це на тарілку зі словами:

– синочка прокинеться, він любить саме так снідати. Я, звичайно, не бачила його давно, можливо, він бідний схуд на твоїх то щах.

І так тривало хвилин 20. Наше знайомство складалося з нарікань і коментарів, що я погано стежу за квартирою і за чоловіком. Вона пообіцяла мене перевиховати. Терпіння на цьому моменті у мен лопнуло.

Я підійшла до чоловіка і розбудила його:

– Дорогий, доброго ранку. Там мама твоя приїхала, вона зараз там на кухні одна і дуже дивно поводиться.

Чоловік прокинувся, подивився на мене і відповів:

– Здається, ви встигли поспілкуватися і ти зрозуміла, чому я вас не знайомив. Вона дуже специфічна у мене. Я боявся, що ти дізнаєшся її і втечеш від мене.

У цей момент я зрозуміла, що Тімур не ознайомлювали нас спеціально, знаючи, як мати буде до мене ставитися. Мій мудрий чоловік.

Зізнаюся, хотіла поскаржитися йому на неї і розповісти, як вона себе вела зі мною, але стрималася, щоб його не засмучувати. Сказала, що все в порядку і йому не варто хвилюватися.

Він встав і ми поснідали, свекруха перестала мені хамити, тому що вся увага перейшло до Тімуру, вона сюсюкати з ним весь день і на наступний день, ввечері, полетіла до свого Приморський край.

А я зрозуміла, що більше не буду проявляти ініціативу в спілкуванні з його матір’ю і буду більше довірятися своєму чоловікові. Головне, що він у мене є, а його матуся не має до нас ніякого відношення. А що вона думає про мене – плювати.

Джерело.