fbpx
життєві історії
Мама десь в листопаді попросила мене і сестру, щоб оплачувати за неї комунальні послуги, бо все подорожчало. Але ми відмовилися, нагадавши, як свого часу вона не хотіла піти нам з Ольгою на зустріч і продати цю трикімнатну квартиру, і купити меншу, розділивши між нами решту грошей. Виручив її племінник, син рідного брата. Він бізнесмен, гроші має. Не те, що ми з сестрою

Мама десь в листопаді місяці попросила мене і сестру, щоб оплачувати за неї комунальні послуги, бо все подорожчало. Але ми відмовилися, нагадавши, як свого часу вона не хотіла піти нам з Ольгою на зустріч і продати цю трикімнатну квартиру, і купити меншу, розділивши між нами решту грошей. Виручив її племінник, син рідного брата. Він бізнесмен, гроші має. Не те, що ми з сестрою.

Ми з сестрою вже самі не молоді. Мені 48 років, а Олі 50 недавно виповнилося.

Батьки все своє життя прожили в трикімнатній квартирі.

Мама працювала в магазині. В той час нічого не можна було купити, а ми мали з сестрою все. І сукні і іграшки. (все йшло з-під прилавка).

Ми і на море їздили кожного року.

Мама навіть просила родичам, які в селі живуть, цього не розказувати, бо будуть заздрити нам. Тато працював на заводі, правда, шкідливому, тому довго не прожив. Гроші в нас були хороші на той час.

Але якось в один момент всього цього не стало. Мама залишилася з нами одна. На роботі вона попала під скорочення. Все якось так закрутилося, що ми від гарного життя скотилися до “бідняків”.

Про море ми мовчали, про гарний одяг також. Що казати, ми навіть ремонт не могли зробити в квартирі.

Першою заміж вийшла старша сестра, а за нею і я.

І я, і сестра пішли в невістки. В мами почався складний період в житті до якого вона не звикла і тому вона стала нервова, завжди щось їй було не те. Тому ні я, ні Ольга жити з нею не захотіли.

Ми пропонували їй продати цю трикімнатну квартиру, і купити однокімнатну, а решту грошей розділити між мною і сестрою. Але мама не хотіла, бо саме в цих стінах минуло її найкраще життя.

Я образилась на маму, і сестра не думала, що так не гарно все вийде, але ми з цим змирилися. Раз мама так вирішила, значить так і має бути.

В нас свої сім’ї, діти, онуки. Мамі вже за сімдесят. Вона так і продовжує жити в своїй квартирі. Але цієї зими стало їй скрутно по фінансах. Комунальні підвищили, ціни на продукти і аптеку підросли. Хоча в мами і хороша пенсія, але почало їй не вистачати.

Ось вона і попросила нас з сестрою, щоб ми розділили між собою комуналку і оплачували б хоча в зимові місяці.

Але ні сестра ні я на це не пішли. Ми пригадали їй, що пропонували розміняти квартиру, але їй ця ідея не сподобалася.

Читайте також: Катерина, моя двоюрідна сестра, на свій тридцятий день народження замовила ресторан. Я вже і сукню придивилася, добре, що не купила. Коли моя рідна сестра зателефонувала, і спитала чи не пригляну я за її дітьми в неділю, я не могла зрозуміти, при чому тут я, я ж також на святі буду. А виявилося, мене, і ще одну нашу сестру, віднесли до “пенсії” в 47 років, а Катя хотіла бачити одну молодь. Словом, не пройшли ми по “віковому ліміту”

Знаю, що син її рідного брата допомагав. Він бізнесмен, має з чого. А з нас з сестрою що взяти?

Може і не гарно ми вчинили перед мамою, але вона також свого часу нас не послухала.

Автор – Наталя У

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page