fbpx
Шоу-бізнес
“Мама – медик. Вона так вирішила”: Артем Пивоваров вперше в інтерв’ю заговорив про своїх батьків, які живуть в окупованому містечку на Харківщині (фото)

“Мама – медик. Вона так вирішила”: Артем Пивоваров вперше в інтерв’ю заговорив про своїх батьків, які живуть в окупованому містечку на Харківщині.

Ми постійно на зв’язку: Артем Пивоваров розповів про маму, яка живе в окупованому Вовчанську.

Український виконавець Артем Пивоваров родом з міста Вовчанськ Харківської області, яке з 24 лютого знаходиться в окупації. Там живуть рідні артиста, включаючи його маму-лікарку.

У інтерв’ю Маші Єфросиніній співак розповів, що йому важко говорити на цю тему. Подробицями він ділитися не став, однак зазначив, що дуже переживає за батьків, адже, за його словами, має із ними дуже сильний зв’язок.

“У нас у кожного за ці п’ять місяців є свої історії, які пов’язані з близькими людьми. Але ні в кого, скоріше за все, немає такої історії і такого сильного зв’язку, який є у мене з батьками. Я виріс в оточенні неймовірних людей…Вони мене зробили… Так, і я дав собі можливість піти далі, але те, що вони закладали – це 100 відсотків їх заслуга. Я не знаю, що говорити на цю тему. Я дуже переживаю. Ми на зв’язку. Ми постійно на зв’язку”, – сказав Артем.

Раніше знаменитість також розповідав, що його мама продовжує і далі працювати медиком:

“Так, вона працює. Це все, що я можу сказати, тому що дуже за них переживаю. І я не можу з ними підтримувати нормально зв’язок. Ми навіть не можемо здійснити один єдиний дзвінок. Не їхати була позиція мами, ми на цю тему багато спілкувалися. Але зараз, на жаль, взагалі немає можливості виїхати”, – говорив Пивоваров ще в травні.

Фото – скріншот