fbpx

Мама мені ще в юності сказала, що коли я закохаюся і захочу зробити своїй дівчині пропозицію, то в нас на цей день є унікальна прикраса, яка передається від покоління до покоління. Я з нетерпінням чекав цього моменту, і ось перед новим роком він настав. Але бабуся, в якої і була на зберіганні ця каблучка, мене неабияк здивувала

Мама мені ще в юності сказала, що коли я закохаюся і захочу зробити своїй дівчині пропозицію, то в нас на цей день є унікальна прикраса, яка передається від покоління до покоління. Я з нетерпінням чекав цього моменту, і ось перед новим роком він настав. Але бабуся, в якої і була на зберіганні ця каблучка, мене неабияк здивувала.

Бабуся зірвала мою пропозицію, каже, що мені треба почекати. Думаю, я організую весілля і без її благословення і прикраси.

Я набрався сміливості і вирішив зробити пропозицію своїй дівчині. Я кохаю Ірину, мені з нею добре, тому тягнути дальше не було сенсу. Але все пішло трішки не за планом. А зруйнувала все бабуся.

Я думав, що зроблю Ірині  пропозицію напередодні Нового року. Це був би гарний кінець року, і ми могли б увійти в новий як заручені. У мене це не спрацювало. В цьому вчинку мене підвела моя бабуся, чого я справді не очікував.

У нашій родині обручка передається від прапрабабусі. З нею пов’язано багато історій, деякі з них можуть бути правдивими, деякі – ні. Ще маленьким хлопчиком мама сказала мені, що одного разу, коли я захочу зробити пропозицію жінці своєї мрії, вона отримає цю каблучку. Захопившись цією ідеєю, я з нетерпінням чекав цього щасливого моменту.

Я закохався в Ірину з першого погляду. Вона була доброю, красивою, і я думав, що я їй дуже подобаюся. Багато людей думали, що наші стосунки зруйнуються, коли вона переїхала до мене лише через місяць, але я так не думав. Я просто був упевнений, що ми робимо правильні речі.

Через два місяці я також познайомив її зі своєю родиною. Вони дуже добре ладнають. Ірина неконфліктна, мила з усіма, і на неї рідко можна злитися. Тому я подумав, що якщо я попрошу каблучку у бабусі, яка охороняє сімейні коштовності, то це буде лише формальність і вона з радістю її мені віддасть.

Перед Новим роком я прийшов до бабусі з простим бажанням.

– Я хотів би одружитися на Ірині. Я знаю, що вона кохання всього мого життя, тому я хотів попросити у вас каблучку, — попросив я її.

На мій подив, вона сказала ні.

– Ви були разом занадто мало, щоб бути впевненим, що все у вас буде добре. Ірина мила, але мені в ній не подобається кілька речей. Якщо ти хочеш почути мою думку, то не спіши з весіллям, – наголосила вона.

Бабуля мене здивувала. Я взагалі не розумію, що її хвилює в Ірині. Вони завжди дуже добре ставилися один до одного, між ними не було конфліктів. Я дійсно не бачу в Ірині нічого поганого і хочу з нею одружитися, що б бабуся про неї не думала. Мені для цього не потрібна сімейна каблучка…

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page