fbpx
життєві історії
Мама набрала різної городини, підготувала гуску і поїхала до них провідати. Так невістка зачинила перед нею двері, сказала, що вона ще не доспала, а відтак і не готова приймати гостей. – Наступного разу як захочете до нас приїхати, то наперед попереджайте, а не так, коли хочу тоді їду. – Зі сльозами на очах мама поверталася додому, торби так і залишила в них під дверима

У моїх батьків нас було двоє дітей, я і мій брат Олег. Скажу відразу що батьки нас з Олегом виховували в великій любові. Ми хоч і жили скромно, та сказати, що ми в чомусь були обділені, то ні, адже у нас було те, що і у інших дітей.

Щоправда відпочивати ми ніколи не їздили, мама тримала господарку, а тато їздив до міста на роботу. Відпустку тато брав завжди весною і осінню, коли було потрібно садити овочі на городі і осінню, коли весь урожай потрібно збирати.

Тому моєю мрією з дитинства було з’їздити на море і обов’язково звозити туди своїх дітей.

Так і сталося. Я вийшла заміж, виховую двох синочків. Мій чоловік поїхав закордон на роботу і саме вийшло так, що робота його була недалеко від моря.

Згодом ми з синочками поїхали, щоб провідати його і він влаштував нам чудовий відпочинок, який я не забуду ніколи, адже чекала на нього все життя.

Мій брат Олег, відколи одружився то геть забув про нас з мамою. Вже чотири роки, як не стало тата, та він завжди в наших серцях, адже стільки приємних спогадів нас об’єднують між світами.

Коли я поїхала до чоловіка то просила в Олега, щоб той приїхав трохи провідати маму, щоб їй не було так самотньо. Звісно, брат пообіцяв, але так жодного разу і не приїхав.

Чому саме так? Важко сказати, жінка мого брата дуже велика панянка. Ще на початках, як вони побрались, то трохи приїжджали до нас, то її постійно дратували ті сільські запахи, не любила вона ходити по нашому подвір’ї, адже там трава, а вона, як завжди, на підборах, ті шпильки їй постійно застрявали, а вона нервувалась.

Та вже коли в них народилась донечка, то взагалі перестали до нас їздити. Напочатку через те, що донечка ще маленька, а пізніше так звикли, що годі їх допроситися у гості.

Якось моя мама не витримала, набрала різної городини, підготувала гуску і поїхала до них провідати. Так невістка зачинила перед нею двері, сказала, що вона ще не доспала, а відтак і не готова приймати гостей.

– Наступного разу як захочете до нас приїхати, то наперед попереджайте, а не так, коли хочу тоді їду.

Зі сльозами на очах мама поверталася додому, торби так і залишила в них під дверима.

Олега в той час дома не було, він ще не прийшов додому з нічної зміни. Ну і звичайно, як і всі мами, мама змовчала і нічого йому про цю ситуацію не розказала.

Читайте також: “Наталко, глянь, наша Яринка собі сукню нову прикупила. Їй так личить, чи не так? А Златанчик як підріс! Ну справжній козак!” А коли Ярина їде додому, то повний багажник всього накладе і навіть моїх помідорів і огірків. Одного разу я запитала її, чому до мене і до мого сина таке ставлення, а до сестри геть інше – краще. А мама знаєте що відповіла? Що я дома, під її крилом, а ось Яринка сама живе і їй важко. Та я б з радістю так сама жила

У моєї подруги також є брат, так той постійно на перший її поклик готовий приїхати, часто підтримує її фінансово, повна протилежність від мого.

Чому саме так? Що стало причиною таких відносин між нами? Можливо, ви дасте мені пораду, як зблизитися з братом? І як йому донести що мама дуже за ним сумує і вона не вічна?

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page