fbpx
життєві історії
Мама не розуміє, що до молодості не йде. Це добре, що вона ще в силі і на роботу ходити і голову чоловікам крутити, але все рано чи пізно закінчиться і доглядати за нею прийдеться мені. Лише через те, що я думаю про майбутнє я переїхала жити в її квартиру, частина якої належить мені, а свою віддала Богданці, не скитатися ж їй з пузом по орендованих

Мама не розуміє, що не до молодості йде. Це добре, що вона ще в силі і на роботу ходити і голову чоловікам крутити, але все рано чи пізно закінчиться і доглядати за нею прийдеться мені. Лише через те, що я думаю про майбутнє я переїхала жити в її квартиру, частина якої належить мені, а свою віддала Богданці, не скитатися ж їй з пузом по орендованих.

Мамі 68 років. Вона вже 20 років живе одна, тато вже більше десяти років як пішов з життя. Заміж вдруге не вийшла, але останніх років п’ять спілкується з чоловіком свого віку. Роман Петрович кілька днів може жити у неї, а потім на тижні два-три їде до себе додому. Каже, що живе з сім’єю дочки і дуже прив’язаний до онуків, тому й не переїжджає назовсім. Мені так говорила мама, але мені було все одно, яке у них спілкування, аби її це влаштовувало.

Я жила з дочкою в однокімнатній квартирі після розлучення з чоловіком. Зараз дочка збирається заміж і орендують квартиру, так як більше жити молодим ніде. Я запропонувала мамі переїхати до мене, а її квартиру віддати Богданці. Вона навідріз відмовилася, каже, що звикла жити одна. Але це ж звичайний егоїзм з її боку.

Виходить так, що я буду жити одна в однокімнатній квартирі, мама одна в такій же, а молода родина, яка до того ж, вже чекає дитину, буде орендувати житло і платити за нього. Я зателефонувала мамі і сказала, що хоче вона того чи ні, але я переїжджаю до неї, так як я там прописана і за законом половина квартири моя. Мені, на відміну від неї, не байдужа моя дочка.

І ось уже два місяці ми живемо разом. Мама не розмовляє зі мною, не телефонує Богданці, хоча до цього у них були чудові стосунки. Мені дуже важко жити в такій атмосфері, але іншого виходу немає. Вчора я попередила маму, що якщо вона буде і далі так себе вести, то я або продам квартиру, або буду орендувати житло, але тоді нехай ні на мене, ні на мою дочку навіть не розраховує.

Це сьогодні вона ще й на роботу ходить, і коханця має, а ніхто не знає, як буде завтра. Та й підозрюю я, що у Романа Петровича є дружина, тому він і не переїжджає до неї. Бачу, що вона теж про це здогадується, але мовчить, бо їй так добре.

Фото ілюстративне з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook