fbpx
життєві історії
 Мама Павла більше року лежала і встигла з дітьми обговорити, що і кому хоче залишити. Дітей у неї п’ять – четверо синів і донька.І ось чоловік може залишитися без спадщини. Жила свекруха в приватному будинку, у неї було кілька ділянок землі і другий будинок по сусідству. Настав час, коли йому треба було б їхати і втупати у права, а він не їде. І, головне, не хоче обговорювати зі мною це питання, але я розумію, що щось йде не так. Павло ображається, гордо відповідає, що це тільки у нас в місті всі люди корислові і собі на умі, а у них в селі всі не такі, всі благородні і чесні

Мама Павла більше року лежала і встигла з дітьми обговорити, що і кому хоче залишити. Дітей у неї п’ять – четверо синів і донька.І ось чоловік може залишитися без спадщини. Жила свекруха в приватному будинку, у неї було кілька ділянок землі і другий будинок по сусідству.

Півроку тому у мого чоловіка Павла не стало. Вона лежала більше року і встигла з дітьми обговорити, що і кому хоче залишити. Дітей у неї п’ять – чотири сина і донька.

Жила свекруха в приватному будинку, у неї було кілька ділянок землі і другий будинок по сусідству. Брати і сестра чоловіка живуть поруч з матір’ю, і тільки мій чоловік працює і живе в іншому місті.

Павло повинен був приїхати в рідні місця, щоб вступити в права спадкування разом з усіма. Але настав час, коли йому треба було б їхати, а він не їде. І, головне, не хоче обговорювати зі мною це питання, але я розумію, що щось йде не так.

Павло переконує мене, що він нібито чекає сигналу від братів і сестри, коли йому їхати. Каже, що їм юрист сказав, що подавати заяви про отримання спадщини треба пізніше.

А я стикалася з цим питанням і знаю, що заява подається відразу, як тільки виповниться півроку. Чоловік сліпо вірить братам і сестрі, а я хвилююся, що вони хочуть його обдурити. Якщо він не приїде до потрібного моменту і не подасть заяву з усіма, то він втратить право на спадщину. Брати і сестра все заберуть собі.

Натякала на це, але Павло ображається, гордо відповідає, що це тільки у нас в місті всі люди корислові і собі на умі, а у них в селі всі не такі, всі благородні і чесні.

Просила його порадитися з його знайомим юристом, він не хоче. Сидить і чекає сигналу від рідні, що можна їхати. А сигналу все немає.

І у мене з’являються вже здогадки, що чоловік і не збирається їхати і отримувати спадщину.

У нього величезна, просто фанатична любов до братів і сестри. Заради них він готовий з себе останню сорочку зняти. І, на жаль, як я вже мала можливість переконатися, цю останню сорочку чоловік готовий зняти заодно і з мене і з нашої дитини. На першому місці у нього брати і сестра, а ми з дитиною – на десятому.

Але це так, до слова, для загального розцміння ситуації.

Я підозрюю, що брати і сестра могли попросити його відмовитися від спадщини на їхню користь. І він погодився, а мені просто не хоче розповідати. В принципі, це не моя справа і не моя спадщина. Я могла б про це забути і більше не піднімати це питання. Але є одне “але”.

Чоловік п’є, ми часто не ладнаємо через це, і я допускаю, що рано чи пізно ми розлучимося.

Оскільки живемо ми у мене, з моїми батьками, а у чоловіка нічого свого немає, йому доведеться піти на вулицю. Це мене турбує. Я розумію, що, з одного боку, підставлю його цим.

Хоча павло дорослий здоровий чоловік, працює, і все, що від нього вимагається, це не зловживати і не сваритися зі мною. І все тоді буде добре, і йому завжди буде, де жити, поки ми разом. Він же не хоче цього розуміти, не гарно поводиться зі мною. А тепер ще й втрачає останню можливість завести свій кут в рідному селі.

З одного боку, це його особистий вибір і особисто його проблеми. Але я знаю, що мені буде непросто вигнати його в разі розлучення. І тому я б дуже хотіла, щоб цей спадок він таки отримав.

Та яку лінію поведінки мені краще вибрати запраз, як вплинути на нього, не знаю. Звичайно, що на спадок, успадкований ним в шлюбі, я і наша дитина теж матимемо право, про це я також думаю.

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook