fbpx

Мама погано відноситься до моєї дружини, і це при тому, що ми разом з Оксаною вже 25 років і в нас троє дітей. Але як би мені того не хотілося, я не можу зупинити маму у її гірких висловлюваннях, тому що я її єдиний син, і мамі я завдячую і квартирою, і автівкою, та й взагалі, вона нам багато допомагає. Благо, Оксана терпелива в мене

Мама погано відноситься до моєї дружини, і це при тому, що ми разом з Оксаною вже 25 років і в нас троє дітей. Але як би мені того не хотілося, я не можу зупинити маму у її гірких висловлюваннях, тому що я її єдиний син, і мамі я завдячую і квартирою, і автівкою, та й взагалі, вона нам багато допомагає. Благо, Оксана терпелива в мене.

Як тільки моя Оксана переступила поріг хати і познайомилася з мамою, та її незлюбила. Я ніколи не розумів причину такого ставлення.

Ми разом вже 25 років, а мамине негативне ставлення до невістки з роками лише зросло. Ми виростили і поставили на ноги трьох дітей. Мамі є чим гордитися, але вона шукає один негатив у всьому.

Все життя ми з Оксаною прожили в мирі та злагоді, жодної великої “бурі” в нашій сім’ї не було. А ось мама її все чіпляється.

У мами є дача, де вона садить грядки. І крім Оксани їй там допомагати ніхто не хоче – усі відмовляються. Тільки мама продовжує бурчати та обурюватись.

– Хоч би раз мене послухала. Я ж казала рядочки моркви ширше один від одного робити. Хто так цибулю садить? Не топчись близько грядок!

Якось Оксана погано себе почувала і тому не поїхала на дачу. Так мама образилася і протягом двох тижнів з нею не спілкувалася.

Щоразу, коли ми з сім’єю їдемо відвідати маму на дачі, завжди захоплюємо з собою різні ласощі, печиво, яке Оксана сама і випікає, мамин улюблений зефір до чаю в магазині купляємо, сир, ковбаску.

Але мама при першій же можливості скаржиться всім навколо, що Оксана лінива, і готувати вона не любить і не вміє.

Іноді мати кличе нас у гості, пообідати чи повечеряти. З одного боку, все проходить гарно і мирно. Тільки після мені доводиться вислуховувати від неї, що Оксана або з’їла багато тістечок, або переборщила з цукерками.

Якщо ми з дружиною збираємося на відпочинок або плануємо покупки великі, то мати починає обурюватися, що тільки Оксані в голову могла спасти така ідея витрачати даремно гроші. І вже нема сил доводити, що це було спільним рішенням.

– Якби не Оксана, ти б мене був чудовою людиною Вона на тебе погано впливає. Просто ти не хочеш цього визнавати.

Про те, що для матері Оксана є найгіршою господинею, я навіть не буду говорити. І так все і всім зрозуміло.

Дякувати Богу, що у моєї дружини просто золотий характер. Вона не конфліктна людина, і завдяки цьому наш шлюб і тримається стільки років. Я, як порядний син, намагаюся не суперечити матері, але зрозуміти і підтримати її не можу.

Хочеться додати, що я не м’яка людина, яка закриває на мамині вибрики очі. Просто язик не повертається поставити матір на місце і припинити її потік негативу у бік моєї дружини.

Читайте також: Ми з чоловіком повністю виховуємо і утримуємо внучку. Мені дуже жаль Софійку, оскільки я розумію, що кожна дитина хоче маминої ласки. Якщо раніше Світлана хоч іноді телефонувала, то з появою в сім’ї другої дитини, про старшу геть забула. Нещодавно Софійка мене довела до сліз. Я не знаю, як з цим жити

Справа в тому, що я у мами єдиний син і всім у житті завдячую саме їй. І будинок, і дачу, і автівку купувала мені мати. Вона і на весілля гроші давала і взагалі допомагає у всьому. З онуками сиділа. Я просто не можу не бути їй вдячний.

Не хочеться з нею сперечатись і розривати стосунки. Тож навіть не знаю, як мені захистити свою сім’ю і при цьому не образити матір.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page