fbpx
життєві історії
Мама працювала на хлібзаводі і одна із співробітниць серйозно занедужала. Потрібне було оперативне втручання, а коштів у неї на це не було. Сказати, що це було легке рішення для мами – ні! В неї був великий страх, що вона все втратила, та її добре серце інакше не могло вчинити. Всі свої збережені кошти мама віддала тій жіночці на лікування, і ми залишились без фінансової подушки. Ми ж не знали, як покрутить з нами доля

А чи знали ви, що добро завжди винагороджується, а те як щедро ми розпоряджаємось своїми фінансами, з такою ж щедрістю вони в нас накопичуються знову.

В мене є одна знайома і вона працює перукарем. Якось я прийшла до неї змінити свою зачіску, ми розговорились як завжди і вона поділилась зі мною історією, яка трапилась з її мамою.

Її мама, так вийшло, що сама виховувала дочку, тому зазвичай відкладала кошти на її майбутнє: “От підросте моя Настя піде вчитися і кошти пригодяться”.

Часто економила на собі, шкодувала собі на обновки, про смаколики то я взагалі мовчу, купувались лише необхідні продукти.

В той час мама працювала на хлібзаводі і одна із її співробітниць серйозно занедужала, потрібне було оперативне втручання, а коштів у неї на це не було.

Сказати, що це було легке рішення для мами – ні! В неї був великий страх, що вона все втратила, та її добре серце інакше не могло вчинити.

Всі свої збережені кошти мама віддала тій жіночці на лікування, і ми залишились без фінансової подушки. “Це лише гроші, які можна ще заробити. Життя і здоров’я людини – важливіше”, – так заспокоювала себе мама.

А вже через деякий час і познайомилась на дні народженні у знайомих з чоловіком, який замінив мені батька.

Мій вітчим виявився дуже заможнім і поряд з ним мама завжди себе почуває в безпеці, як фінансово так і фізично. Живуть вони в великому будинку за містом, я завжди люблю туди приїжджати на вихідні.

Мій вітчим подбав і про моє майбутнє, я вивчилась, як і мріяла, на перукаря, відкрила свій салон, який він профінансував і першим щедрим відвідувачем був він сам.

Читайте також: Після весілля зібрали придане і я “поїхала в невістки зі сльозами на очах”. Батько казав: “Марічко, ти сильна у мене донечка, візьми себе в руки – все буде добре!” Я прийшла у чужу мені хату, свекруха стелила ліжко, а постіль була якась брудна, не хотіла навіть лягати. Коли вона вийшла, тоді сказала до чоловіка: – Павле, нам подарували постіль, давай поміняємо. Той погодився. А на вихідних ми поїхали до моїх батьків

Після цього мій салон процвітає, я ніколи не шкодую витрачених грошей. Буває, що сьогодні я в справу вкладу всі свої кошти, а вже наступного дня в мене непоганий заробіток.

Зауважила недавно, що коли я допоможу фінансово потребуючим, то через деякий час в мене появляються великі кошти.

На сьогоднішній день я незалежна жінка, і так роздумую собі, чи могла б наша історія бути іншою, якби не щедре серце моєї мами?

А ви завжди подаєте руку допомоги потребуючим?

Автор – Успішна Емма

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page