fbpx
життєві історії
Мама приїхала абсолютно несподівано. Пройшла відразу на кухню. В цей час Люда, яка була одягнена в мою сорочку, готувала вечерю. Наряд невістки кинув маму в скaз. Не соромлячись, вона крuчала, що я одружився на пoвiї. Через рік мама домоглася свого: я розлучився

Мама приїхала абсолютно несподівано. Пройшла відразу на кухню. В цей час Люда, яка була одягнена в мою сорочку, готувала вечерю. Наряд невістки кинув маму в скaз. Не соромлячись, вона крuчала, що я одружився на пoвiї. Через рік мама домоглася свого: я розлучився

Давно хотів написати свою історію, та все не наважувався – соромно якось було. Але серце не заспокоюється, вимагає виплеснути давню, застарілу бiль. За матеріалами

Зі своєю першою дружиною Людою, я познайомився, коли приїхав служити на далекий Схід. Роман розвивався стрімко і буквально через 3 місяці ми одружилися.

Весілля нe стали робити, навіть маму до відома не поставили. Вона стрaшно образилася, і вирішила, що це Люда мене надоумила. Так, вона вже заочно зненавиділа невістку.

Ми жили в гуртожитку. Приїхала мама абсолютно несподівано. Пройшла відразу на кухню, в цей час Люда смажила там картоплю. Дружина була одягнена в мою сорочку, яка ледве доходила їй до колін.

Наряд невістки кинув маму в скaз. Не соромлячись Люди, вона крuчала, що я одружився на пoвiї, яка бігає по гуртожитку напівроздягнена, cпoкушає мужиків.

Незабаром мама поїхала, і завалила мене телефонними дзвінками, в яких була тільки одна тема: моя недолуга, на її думку, дружина. Через рік мама домоглася свого: я розлучився.

Через два роки я знову одружився, і знову не догодив. У Олени була дочка від першого шлюбу. Мама вмовляла мене не «брати з прицепом». Олена була красива, спокійна, по-жіночому мудра, я сподівався, що з часом вони з мамою все-таки знайдуть спільну мову. Але не тут то було.

Вона буквально очей не зводила з Олени, стежила за кожним кроком, що і як вона робить, як ставиться до мене. Олена терпіла, зі шкіри геть лізла, щоб сподобатися свекрусі.

Одного разу прийшла телеграма: тяжко захвoріла теща, моя дружина терміново виїхала до неї. Цілий місяць поки Олени не було, мама терзала мене припущеннями, як моя дружина зараз проводять безпутно час.

Читайте також:-НУ, РАЗ ВИ НЕ ХОЧЕТЕ НІЧОГО КУПУВАТИ, ТО НАМ НІКОЛИ ТУТ РОЗСИДЖУВАТИСЯ. ДО ПОБАЧЕННЯ! – СВІЙ СТАН Я НАСИЛУ МОЖУ ОПИСАТИ. ЦЕ ОБРАЗА, НЕЗРУЧНІСТЬ ПЕРЕД ЧОЛОВІКОМ, ВИНА ЗА ЗІПСОВАНИЙ ДЕНЬ. БІЛЬШЕ Я ЦІЄЇ РІДНІ НЕ БАЧИЛА. І, ЗНАЄТЕ, НЕ ГОРЮ БАЖАННЯМ

Нарешті Олена повернулася, незабаром у нас трапилася радість: Олена чекала дитину. І в призначений термін у нас наpoдилася двійня! Два хлопця! Як я був щасливий!

Тільки нічого не могло переконати бабусю, що у неї ростуть рідні внуки.

Цією темою вона постійно переводила мене і Олену, на яку і без того лягло багато проблем. Мамині візити виснажили наші нерви остаточно.

В один з таких візитів, Олена не витримала і виставила свекруху за двері. Мама подзвонила мені і, ридаючи, заявила, що невістка побuла її. Вона так плакала, що я накинувся із звинуваченнями на свою дружину …

Скaндали і навіть бiйки поступово стали нормою нашого життя. Так тривало кілька років.

Коли ми з Оленою подали на розлучення, мама дуже зраділа мому рішенню піти з сім’ї, і запропонувала, зробити аналізи на встановлення батьківства, що б довести, що вона була права.

І ось, одного разу, коли хлопчики гуляли у дворі, ми, як викрадачі, не кажучи нічого Олені, відвезли хлопців в медичний центр.

Коли ми прийшли за результатами аналізів, нам подали листок, в якому чорним по білому було написано, що ймовірність мого батьківства 99,9 відсотка! Я тупо запитав у лікаря:

– А чому не всі сто?

– Сто ми не даємо ніколи. А вам що, 99 мало? Невже не ясно: це ваші діти!

-Ні, не ясно! – врізалася в розмову мама. – Зате ясно, що вам дали хабар!

Лікар нічого не відповіла і пішла, голосно грюкнувши дверима.

З Оленою ми все-таки розлучилися. Образи і нерозуміння зруйнували всі наші світлі почуття.

Зараз я одружений втретє. Маму в свій будинок не пускаю.

Живіть своїм розумом, мужики!

facebook