fbpx
життєві історії
Мама приїхала о першій годині ночі з градусником, щоб перевірити чи хворіють її внучки

Лежу вдома з температурою. Я xвopiю, дочки xвopiють. Один чоловік тримається, але вже покахикувати почав.

Телефонний дзвінок від моєї мами в середині дванадцятого ночі:

– Ми зараз приїдемо, вас заберемо, поїдемо.

Я їй пояснюю: у мене і дітей температура, чоловік на межі xвopoби.

– Так і скажи, що їхати не хочете! Ще дітьми прикривається! Не соромно? Ми з батьком зараз приїдемо! – розгнівалася мама на відмову.

– Мамo, ми xвopiємо! Ти можеш це зрозуміти: твоя дочка і твої внучки xвopiють!

Вона мене навіть не дослухала, відрізала, що скоро буде і відключилася.

Я зітхнула і пішла до чоловіка, сказати про опівнічних гостях. Взагалі, чоловік щороку їздить і занурюється в купелі. А ще він дотримується усіх постів і систематично ходить до церкви. Чого за своїми батьками я ніколи не помічала. Цього року чоловік, відчуваючи, що починає xвopiти, вирішив не їздити.

– Ти не могла їм сказати, що нічого у нас робити? Вони нас не бачили?

– А я що зроблю? Ти ж знаєш мою маму: якщо вона щось собі в голову втовкмачити, то ніхто її не переконає.

Сидимо, чекаємо. Я чайник поставила. Чоловік, з незадоволеним виглядом, просив мене зателефонувати мамі і відрадити її від цієї затії. Я його розуміла: кому сподобається, коли родичі припрутся в таку пізню годину?

Я сказала, що він може сам подзвонити. Але мама не взяла трубку. А тато йому відповів, що вони вже в дорозі і щоб ми готували рушники.

Читайте також: – Ти не моя дочка, тебе підмінили в пoлoгoвoмy будинку

Вони приїхали хвилин через сорок. Вже перша година ночі був. Мама прибула зі своїм градусником, спеціально купленим в аптеці. Щоб перевірити: а чи не брешу я на рахунок температури?

Мама з градусником напереваги почати ломитися в дитячу, як мій чоловік, ні разу за 7 років шлюбу навіть голосу не підвищив, схопив мою маму і виставив її за двері.

Тато, поки мама не бачила, показав своєму зятю «палець вгору». Мама довго кричала в під’їзді, перебудив весь будинок, але тато її все-таки повів.

Зрозуміло, що мама не права. Але перша думка була така: чоловік не має права так з нею обходитися. Потім я сіла і представила: а що якби його мама так до нас увірвалася?

О першій годині ночі і з градусником пострибала б в дитячу до хворих онукам? Я б її виставила. А якби мені чоловік почав вимовляти, що я не права? Я мовчки лягла спати, не стала влаштовувати скандал.

Дочки одужали і пішли в садок. Я одужала і вийшла на роботу. А ось мій чоловік все-таки зaxвopiв, та так сильно, що терапевт його відправила лікуватися в лікарні. Він уже поправляється.

Тепер мама мені не дає спокою. Зловтішається, що він сам винен у своїх проблемах і каже, що з моїми дочками буде те ж саме через мого брехні на рахунок температури.

Що з нею сталося, я не розумію. Мама завжди відрізнялася розумом і розсудливістю. Папа недавно обмовився, що задумався про розлучення.

Мама дійсно змінилася: стала злою і дратівливою, постійно кричить. Раніше вона із задоволенням проводила час з внучка, а зараз я все частіше чую, що мої діти – моя турбота і мої проблеми.

Просили маму в лікарню сходити, вона відмовляється. Що буде далі? Мені страшно.

Related Post

facebook