fbpx
життєві історії
Мама радить мені потайки від чоловіка частину зарплати класти на банківський рахунок. Вона каже, що в разі розлучення така “подушка безпеки” мене підстрахує. Вона колись завдяки таким збереженням не зосталася на вулиці, коли від нас тато пішов. Два роки тому я влаштувалася на хорошу роботу, отримую майже 20 тисяч гривень зарплати. Чоловік теж працює, отримує 15 тисяч

Я вийшла заміж шість років тому, живемо з чоловіком Андрієм добре, підростає син, плануємо через пару років ще одну дитину.

Звичайно, буває і сваримося іноді, як і всі, але в цілому вс добре.

Два роки тому я влаштувалася на хорошу роботу, отримую майже 20 тисяч гривень зарплати. Чоловік теж працює, отримує 15 тисяч. Звичайно, ми стали краще жити. Взяли недавно машину і збираємося купити другу, окрему для мене.

Але останнім часом мене дивують наполегливі поради моєї мами…

Мама радить мені потайки від чоловіка частину зарплати класти на банківський рахунок! Вона каже, що в разі розлучення така “подушка безпеки” мене підстрахує. Так, я розумію, що вона колись завдяки таким збереженням не зосталася на вулиці зі мною і братом, коли від нас тато пішов. Він платив маленькі аліменти, а мама моя сирота, допомоги їй було ні від кого чекати.

Я все це розумію. Навіть погоджуюся, що в чомусь вона права і не погано було б мати власні збереження.

Але з іншого боку – хіба це чесно по відношенню до родини? І чи не виходить, що я, чинячи так, ніби підсвідомо буду готуватися до розлучення?..

Але я не хочу такого розвитку подій, я кохаю чоловіка, і Андрій мене любить, весь час говорить, що нам вже пора донечку народити, сестричку для Данилка. Мені здається, що якщо я потайки буду відкладати гроші, це буде наче зрада…

У той же час, якби у мене були збереження, їх можна було б у потрібний момент витрати на якусь покупку для сім’ї, чи на подорож, чи тримати як підстраховку – раптом щось?

Одним словом, я розгублена. Розум радить послухатися маму, а душа підказує, що це буде якось не порядно. І як же вчинити?..

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page