fbpx
життєві історії
Мама цих дівчаток дуже вже пишалася заміжжям ідеальних, з її точки зору, дочок, Наді і Оленки. Фотки родин дочок в профілі своєму виставила. І тут така неприємна новина для мами – у Олени та її чоловіка величезні борги! Вже що там і як, але виплатити не можуть. І тут з’ясовується, що у цієї «недолугої» двоюрідної сестри є накопичення, але є у неї і мрія, на яку вона і збирала. Тітка вибрала час, коли старша сестра залишалася вдома зовсім сама, і наїхала на неї

У мене є дві двоюрідні сестри, Оленка і Надія, так звані «хороші дівчатка», яких багатьом ставили в приклад. У них є старша двоюрідна сестра, яку, вже не знаю чому, мама цих дівчаток вважає вітряною і ненадійною людиною.

Мама цих двох дівчаток – нерідна тітка цієї самої дівчини, їхньої двоюрідної сестри. Вона вийшла заміж за її дядька ще у 80-х, потім в їхній родині народилися ці дві «ідеальні дівчинки». Так вийшло, що тата у їхньої двоюрідної сестри немає, його не стало давно, вона його і не знала. Є мати, яка одружена більше не була, і дядько – тато ось цих самих Олени і Наді.

Ідеальні Оленка І Надя вийшли заміж, а їх сестричка ще ні, хоч вона старша за них. Ну, вважає за краще вона вільні стосунки, сама собі пані і господиня. Мама цих дівчаток дуже вже пишалася заміжжям ідеальних, з її точки зору, дочок. Фотки родин дочок в профілі своєму виставила.

І тут така неприємна новина для мами – у Олени та її чоловіка величезні борги! Вже що там і як, але виплатити не можуть. Сама тітка з чоловіком на копійчаному окладі, ледве за роботу в такому віці (52 і 54 роки) тримаються.

І тут з’ясовується, що у цієї «недолугої» двоюрідної сестри є накопичення, але є у неї і мрія, на яку вона і збирала.

Матуся розсудила, що недолуга старша сестра витратить особисті гроші на якусь дрібницю, тому треба терміново відібрати у неї ці гроші, щоб «ідеальна» Оленка заплатила б свій борг, витративши гроші по-розумному, щоб зберегти репутацію «ідеальної дочки». А тій гроші все одно ні до чого.

Тітка вибрала час, коли старша сестра залишалася вдома зовсім сама, і наїхала на неї. Але дівчина наїзд витримала, тітку вигнала, грошей не дала ні копійки.

Тепер Оленку чекає доля незавидна, борги-то – величезні! А невдаха Вероніка вже працює і живе в Італії місяць, зустрічається з італійцем, до якого і поїхала.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page