fbpx
життєві історії
Мама якось швидко завершила розмову, і не телефонувала кілька днів, що на неї зовсім не схоже. Я відразу зрозуміла, що вона образилася. Пізніше вона і сама не витримала і підтвердила мої здогадки. Сказала, як би ненароком, що моя свекруха виховала гарну доньку, бо не егоїстка. Тому їй нема чого боятися в старості

Нещодавно дізналася, що чоловік зі своєю сестрою склалися на поїздку своїй матері на відпочинок за кордон. Коли я почала обурюватися, Сергій відповів, що це нормально, та й сума невелика. А то я не знаю, скільки коштує такий відпочинок!

Розлютила мене така його поведінка тому, що його мати ніяк нам не допомагає і ніколи цього не робила. Ніколи не привітала ні Сергія, ні мене з днем ​​народження. У них в сім’ї це не прийнято. Дітям дарує дешеві іграшки. У той час, як мої тато і мама завжди дають велику суму в конверті. Ще й торт з дорогим вином приносять. Дітям теж купують пристойні подарунки.

Цього разу нам обом на день народження вони подарували по тисячу гривень. Виходить, що чоловік ще доклав купу грошей і витратив їх на свою ж матір! Інша справа, якби вони потрібні були на лікування, а то на такий дорогий відпочинок.

До слова, мої батьки ніколи не були за кордоном. Та й взагалі, на морі були всього кілька разів. А в основному відпустку проводять на дачі. Звикли економити, хоча і заробляють добре. Тому і не доводиться приходити в гості до дітей і онуків з порожніми руками.

Вважаю, що Сергій вчинив неправильно, давши гроші, і ще й приховав це від мене. Але він не бачить в цьому нічого поганого. Навіть пишається тим, що зміг відправити матір на закордонний курорт. Сказав, що вона ростила їх з сестрою без батька, тому вони зобов’язані дбати про неї. До того ж і здоров’я у неї слабке.

Значить, мої батьки не заслужили допомоги, тому що ростили мене удвох? А тепер повинні допомагати нашій родині. Мама, дізнавшись, що свекруха полетіла на море, запитала, де вона взяла гроші на це. Я приховала, щоб її не засмучувати. Сказала, що це її дочка так подбала про неї.

Мама якось швидко завершила розмову, і не телефонувала кілька днів, що на неї зовсім не схоже. Я відразу зрозуміла, що вона образилася. Пізніше вона і сама не витримала і підтвердила мої здогадки. Сказала, як би ненароком, що моя свекруха виховала гарну доньку, бо не егоїстка. Тому їй нема чого боятися в старості.

Я зрозуміла, що це камінчик в мій город. Але промовчала. Вирішила для себе, що я не візьму від них ні копійки. Щоб не дорікали. Та й Сергій нехай заробляє сам на свою матір. Може тоді зрозуміє.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – buuba

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook