fbpx

Мама зі своїм братом успадкувала від бабусі невеличку хатинку в селі. Довгий час її використовували, як дачу. Але одного дня дядько сказав, що його син Іван хоче там все гарно облаштувати і жити. І щоб мама продала свою частку за чисто символічні гроші. В мене було дивне передчуття, і воно не підвело. Ніхто там жити не збирався. Іван ще той хитрий жук. Недавно мені на очі попалося його оголошення в інтернеті

Мені ця ситуація з родичами дуже неприємна. Мама каже, щоб я змирилася, але я не можу. Дуже хочеться, щоб ці люди таки отримали за все, що накоїли.

Почну я свою розповідь з того, що моя мама та її брат успадкували на двох невеличкий будиночок в селі від бабусі та дідуся.

Вони декілька років туди їздили, як на дачу. Ми самі там були, коли приїжджали до мами. Там гарне місце. Затишно, озеро недалечко і ліс.

Але нещодавно мій дядько прийшов до моєї матері, сказавши, що його син (тобто мій двоюрідний брат) мають намір викупити частку моєї матері, тому що Іван хоче туди переїхати жити і гарно все там обладнати. Іван рік тому, як одружився.

І ось довго все обговорюючи, вони “по-братськи” домовилися, що мама продає свою частку, ну за дуже смішну ціну. Як я сказала мамі, це чисто символічно.

Так, там хата не супер нова, але ділянка сама по собі дуже хороша і місце гарне.

І ось моя “добра” мама вирішила піти на зустріч племіннику, і продати йому свою половину.

Мені відразу це здалося дивним, мій двоюрідний брат живе в обласному центрі і працює в банку.

Ну хто мудрий забере сім’ю і переїде з міста жити в маленьке село? Правильно – ніхто!

Навіть в районному центрі, яке знаходиться за тридцять кілометрів від села, Іван не знайде відповідно до своїх вимог роботу. Я це точно знаю. Але, ну, думаю, може й справді, щось в нього в голові перекрутилося.

Рік там нічого не відбувалося. Тільки дядько все що міг, з будинку продав. А тепер мамин брат прийшов і сказав, що його син передумав там жити, тому Іван має намір продати цю хату і квартиру в місті, в якій живе, і купити більшу і в кращому районі.

Про ціну будинку він не сказав мамі ні слова. Але правда таки випливла на поверхню. Випадково в інтернеті я побачила його оголошення продажу будинку. І ви уявити собі не можете, яка там була описана сума. Майже мільйон.

Мама засмутилася з цього приводу, але не припиняє спілкування з братом, тому що він єдиний брат. Просто я розумію, що вони обкрутили маму круг пальця. І мені дуже з цього приводу неприємно за маму і за себе в тому числі.

Читайте також: Коли не стало тата, брат почав вимагати в мене 20 тисяч гривень на прощальну церемонію. В мене таких грошей не було. Тому я насмілилась запитати, чи перевела якісь кошти сестра, що живе і працює в Італії, і попрощатися з батьком приїхати не могла. Я впевнена, що її грошей вистачило б з “головою”. Але в Степана були інші плани

Я живу в іншому обласному центрі, ще й до того ж, при надії, і мені заборонено обговорювати цю ситуацію з дядьком. Але мене це дуже сильно злить. Я не знаходжу собі місця і постійно про це думаю.

Я ніколи б не подумала, що рідні люди ось так можуть вчинити, ще й в такий важкий для всіх нас час. Я знаю, що коли я поїду туди зі своїми дітьми, то більше ніколи до них не приїду, а вони ніколи в житті не побачать моїх дітей.

У мене немає проблем викреслити таких людей зі свого життя. Але я все ще розлючена, і я не можу з цим станом впоратися. Минуло кілька тижнів, але я все ще борюся з цим.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page