fbpx
Цікаве
Мамі Назар відразу не сподобався, вона відмовляла мене виходити за нього заміж. Але я її не послухала. Мама весь час знайде привід посваритися з Назаром, як наче навмисне шукає причину. Якщо мені потрібно, щоб хтось допоміг з дитиною, я завжди звертаюся до батьків чоловіка. Я іноді приходила до мами скаржитися на свекруху, хотілося поділитися. І ось моя мама стала свекрухою. І ось я не можу зрозуміти і хочу спитати у старших жінок

Коли я познайомила батьків зі своїм майбутнім чоловіком, мамі Назар відразу не сподобався, вона відмовляла мене виходити за нього заміж.

Але я її не послухала, вийшла за нього заміж і не шкодую. Живемо вже сім років, є донечка, але мама весь час знайде привід посваритися з Назаром, як наче навмисне шукає причину. Добре, що живемо окремо. Але все одно це вже починає набридати моєму чоловікові, і він не завжди погоджується навіть в гості йти до моїх батьків.

Свекруха, назарова мама, зі мною спілкується теж дуже холодно. Можливо, якраз тому, що їй прикро за сина, і я її розумію. Але якщо мені потрібно, щоб хтось допоміг з дитиною, я завжди звертаюся до батьків чоловіка.

Моїй мамі завжди дуже довго доводеться пояснювати, куди я і навіщо йду. Вона любить все контролювати і щоб все було так, як вона вирішила.

Я іноді приходила до мами скаржитися на свекруху, хотілося поділитися. Мама дуже обурювалася і давала поради.

Але все несподівано змінилося.

Два роки тому одружився мій брат, і тоді я зрозуміла, що таке ота свекруха з анекдотів. Живуть вони разом, і моя мама ставиться до своєї невістці набагато гірше, ніж моя свекруха до мене.

Хоча у них все роздільне: і харчування та інші витрати, але мама весь час незадоволена, що вони багато витрачають на себе. Коли встановили кондиціонер, лише тоді єдиний раз нічого не сказала. бо це ж для всих, хто мешкає у будинку.

Я намагалася поговорити з мамою, бо про це мене просила братова, але це нічого не дало.  Мама постійно конфліктує з невісткою, все їй не подобається.

Дружина мого брата Аліна дуже хороша дівчина. Коли мама з татом і мій брат повертаються з роботи, їх завжди чекає приготований обід, все чисто, але мама все одно не задоволена. Не кажу вже про те, що працює невістка з дому в престижній фірмі, і відповідно зарплата теж не маленька. Збирають гроші на своє житло з дорогим стильним ремонтом, кондиціонером та іншими сучасними пляшками, а поки живуть з батьками.

Але недавно вони не витримали і зняли квартиру. Мама тепер постійно плаче, залишилася не задоволена.

І ось я не можу зрозуміти і хочу спитати у старших жінок.

Не можу зрозуміти, чому батькам, особливо мамам, завжди потрібно втручатися в життя своїх дітей? Я запропонувала зібратися всім разом,  і батькам мого чоловіка також, і обговорити ситуацію. Сподіваюся, що це допоможе всіх примирити. Але щось мама прийняла мою пропозицію якось без радості і ентузіазму.

Автор: Марія

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page