fbpx
життєві історії
Мамо, ти повинна мене зрозуміти. Я не говорив тобі про весілля, бо ми з Оленкою його планували, як би тобі пояснити, молодіжним, європейським, сучасним. Ти б мене діставала різними традиціями. Ми просто не хотіли лишніх питань. І врешті решт, це наше свято!, – сказав син. Але я не шкодую, що одягла найкращу сукню, туфлі, та зробила їм сюрприз. Тамада як міг, “викручував” цю ситуацію. Я висловилася і пішла

Мамо, ти повинна мене зрозуміти. Я не говорив тобі про весілля, бо ми з Оленкою його планували, як би тобі пояснити, молодіжним, європейським, сучасним. Ти б мене діставала різними традиціями. Ми просто не хотіли лишніх питань. І врешті решт, це наше свято!, – сказав син. Але я не шкодую, що одягла найкращу сукню, туфлі, та зробила їм сюрприз. Тамада як міг, “викручував” цю ситуацію. Я висловилася і пішла.

Олена дізналася, що син готується до весілля від сусідки Тамари. Вона сіла на диван і тихо заплакала. Жінка все життя жила сином, ніхто їй не помагав, не підтримував. Дмитро був її змістом життя на тому світі. Вона вивчила його у престижному виші, допомогла знайти роботу, а потім він вирішив з’їхати. Спочатку провідував маму, а потім його візити стали рідкісними та короткочасними. Олена виправдовувала сина, посилаючись на зайнятість та інші турботи.

А він одружується…

Сусідка сказала, що її син знайшов кохання всього свого життя. Невістка – тезка. Вона знала, де будуть наречені відзначати подію, тому вирішила навідатися. Дістала свою найкращу сукню і пішла на весілля до єдиного сина як непрохана гостя.

– Любі молодята, ви, мабуть, здивовані, але я не могла проігнорувати таку подію. Сьогодні Господь подарував мені донечку, тож це і моє свято. В мені, Оленко, ти завжди знайдеш підтримку. І знай, як син ставиться до матері, так він буде ставитися до своєї коханої жінки, — сказала Олена, вручила подарунок і вийшла з ресторану.

Усі замовкли. Молодята вийшли з-за столу і побігли за Оленою Павлівною. Ведучий спробував згладити незручну паузу. Буквально за пів години вони повернулися. Утрьох.

Минув рік.

Олена Павлівна та Олена змогли порозумітися. Вони рідко зустрічаються, але розмовляють телефоном щодня. Разом ходять до театру та за покупками. Дмитро попросив у мами прощення, пояснив, що вони робили молодіжне та сучасне весілля. А вона знайшла в собі сили пробачити сина та прийняти його вибір.

А ви що б зробили на місці Олени Павлівни.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!