fbpx
життєві історії
– Мамо, ти про що? – здивовано запитала я. – Ну як, мені недавно якийсь сержант подзвонив і сказав, що тебе затримали з якоюсь штукою в кишені. Я відразу подумала – підкинули! Ти у мене – хороша дівчинка! Я ні крапельки в тобі не сумнівалася! Ось я йому і віддала 30 тисяч, щоб тебе відпустили. Все добре? – А що так мало, сестричко? Нам цього навіть на ліжечко не вистачить. Додати б!

Мама з сестрою придумали, де їм взяти гроші на весілля сестрі. Адже у Аліни і її нареченого грошей не було від слова «зовсім».

Мама подзвонила мені і запитала:

– Ну як, тебе відпустили? Все добре?

– Мамо, ти про що? – здивовано запитала я.

– Ну як, мені недавно якийсь сержант подзвонив і сказав, що тебе затримали з якоюсь штукою в кишені. Я відразу подумала – підкинули! Ти у мене – хороша дівчинка! Я ні крапельки в тобі не сумнівалася! Ось я йому і віддала 30 тисяч, щоб тебе відпустили. Все добре?

Я відразу згадала про ці дзвінки та повідомлення в дусі: «Мама, я збив когось там, терміново переведи або віддай купу грошиків, щоб справу зам’яли». Я важко зітхнула і почала пояснювати:

– Мамо! Ти не могла мені зателефонувати? Що за наївна віра стороннім людям? Номер записала, з якого дзвонили? Гроші як передавала?

– Так сказали все видалити, я і видалила. А гроші в газетку замотала і в урну кинула, – ридала мама на тому кінці дроту. – І що робити? Адже я всі накопичення віддала! А лікуватися треба, і в санаторій я хотіла з’їздити. Що ж робити?

Я, наївна, тут же випросила гроші у чоловіка і все мамі відшкодувала.

А дізналася я про обман прямо на весіллі сестри. Підслухала розмову її подружок:

– Де ця злиденна гроші взяла? Не фонтан, звичайно, але стіл прекрасний! – говорила одна.

– Я запитала у Аліни. Вона рже, каже – в урні! – відповіла їй співрозмовниця. – Я її давай розпитувати, вона і розкололася, як вони з матір’ю її довірливу сестру розвели. І заслужено тій. А то мужика при бабках відхопила, а сама – ні шкіри, ні лиця. Що він взагалі в ній знайшов?

Я стояла і гарячково міркувала – що робити? Сцену влаштувати? Дрібно. Гроші назад витрусити? Та що взяти з людей, для яких покупка 300 грам копченої ковбаси – свято? У поліцію заявити? Та ну, родички все-таки. А ось зіпсувати весілля я могла.

– Окей, гугл! Танцівниці го-го, замовлення на захід! – пробурчала я в телефон.

І вже через півтори години я насолоджувалася шоу.

Три довговолосі красуні, що увірвалися під музику в кафе-наливайку, де проходило урочисте весілля Аліни, викликали фурор серед гостей. Чоловіки заулюлюкали, жінки злобно зашипіли. А красуні, не звертаючи ні на кого уваги, стартанули прямо до нареченого:

– Тимурчику, а як же ми? Ти ж обіцяв, що візьмеш нас в дружини! Що ми поїдемо в Емірати і ти будеш там нашим шейхом! – волали вони в три голоси. – І як ти міг? І тижня не минуло з твого останнього візиту до нас, а ти вже одружишся? На іншій!

Так, за текст довелося доплатити. Але воно того варте. Аліна підскочила, як ошпарена, надавала нареченому букетом і вискочила із закладу, що носить горду назву «Кафе Родзинка». Наречений схопився, позбувся чіпких ручок красунь і кинувся за Аліною.

Гості перешіптувалися. А я підійшла, забрала торт, пляшку шампанського, свого чоловіка і відчалила.

Чоловікові я про все розповіла. А він, у свою чергу, розповів мені про те, що моя мама з Аліною випросили у нього 50 тисяч на весілля. Від винахідливості моїх родичок ми з чоловіком прийшли в подив і надалі зареклися допомогти їм хоч копієчкою.

Чому я це згадала. Сестра зі своїм Тимуром помирилася, дитину чекають. Нороджувати Аліні через місяць. І вони слізно просять спонсорської допомоги на: коляску, ліжечко, одежину і так, по дріб’язку. Причому, вистачило нахабства до нас додому з’явитися і животом на жалість тиснути.

Чоловік закрив перед ними двері, дістав з гаманця тисячу гривень, знову відкрив і тицьнув гроші Тимуру і знову закрив.

А сестра мені ще повідомлення надіслала: «А що так мало? Нам цього навіть на ліжечко не вистачить! Додати б.» Чоловік забрав у мене телефон, настрочив: «Прокурор додасть», і поволік мене дивитися фільм.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page