fbpx
Breaking News
Так, як вже зовсім скоро розпочинається піст, я стала вишукувати цікаві пісні рецепти. Цей салатик одразу ж мені припав до душі. Він не лише дуже соковитий та легкий, але й вітамінний та містить мінімальну кількість калорій. Скуштувавши один разочок – закохалася в нього назавжди!
Як тільки я торкаюся будь-якої теми в розмові, наприклад, вступ до університету, то це супроводжується словами – “ти тупа”, “ти все завалиш”, “я витрачаю гроші на тебе марно”, “у тебе немає майбутнього, якщо ти не підеш туди, куди скажу я”: пишу і плачу, чому Боженька дав мені таку маму, за чиї гріхи? Сил терпіти вже просто немає!
Мама, перш ніж починати ці стосунки, поставила батька перед вибором – вони миряться і починають жити разом, якщо він повністю припинить спілкування і забуде сина від другого шлюбу, аж до того, що і аліменти не буде платити. Тато добра людина, м’яка і він повівся. Завдяки мамі він 31 рік не цікавився сином абсолютно ніяк, повністю забув про існування своєї дитини
Ми прожили кілька років разом, але дітей все не було. Дружина сказала, що треба обов’язково одружитися, щоб було все по божому закону. Я погодився. І відразу ж все в нас вишло, як на замовлення. Я був дуже радий, це наша дитина. Вона така вимолена. Всі були б щасливі, якби я не дізнався про витівку дружини, яка вибила мене з колії
Я один раз спробувала приготувати котлети за цим рецептом в духовці, і назавжди забула про смаження їх на пательні з великою кількість жиру. Якщо ви, ще не куштували цю смакоту, раджу це виправти найближчим часом
Суспільство
Марина Порошенко здивувала вибором наряду на День прапора України

Дружина президента України Петра Порошенка і його дочки Євгенія і Олександра прийшли на святкування Дня Прапора України в блузі від українського бренду “Зерно”. Про це в повідомляється в групі “Всі свои” в Facebook.

“Перші леді країн задають тренд і часто стають іконами стилю. За їх нарядами стежать не менш уважно, ніж за діями їхніх чоловіків-президентів. Перша леді України Марина Порошенко – наочний приклад цієї тенденції.

В День Державного Прапора України пані Марина і її сім’я зазвичай одягаються в одяг від українських дизайнерів “, – йдеться в повідомленні.

Відзначимо, на сайті бренду подібна блузка варто 685 гривень. Для першої леді країни – це досить-таки скромний наряд.

Дружина президента традиційно вибирає вбрання від українських дизайнерів на державні свята. Так, в минулому році на День Незалежності Марина Порошенко вибрала елегантний костюм від дизайн-студії SVITLO, також вона обожнює сукні-вишиванки.

Читайте також: 26 РОКІВ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ: ГОЛОВНІ ПОДІЇ З ЖИТТЯ КРАЇНИ

Джерело.

Related Post

facebook