fbpx
Цікаве
Марія Тиха, відомий український екстрасенс, поділилася новим прогнозом: Марія Тиха звертається до вищих сил, щоб отримати відповіді на всі хвилюючі запитання: у 2022 році, на її думку, це точно не станеться. Здобудемо раптово

Поки Росія руйнує критичну інфраструктуру України, українці звикають до нових реалій життя без електрики. Коли ж це нарешті закінчиться? Коли настане довгоочікуваний мир? Своїми думками щодо цього поділилася Марія Тиха, відомий український екстрасенс.

Марія Тиха звертається до вищих сил, щоб отримати відповіді на всі хвилюючі запитання. У тому, що Україна переможе у цій жахливій війні, ні в кого немає сумнівів. Однак у 2022 році це точно не станеться. Є велика надія, що така довгоочікувана подія станеться наступного року.

Екстрасенс бачить, що перемога, хоч українці і рухаються до неї поступово, станеться раптово. Цьому передуватиме якась важлива подія. За словами спеціалістки, і з боку України, і з боку Росії відчувається сильна жіноча енергія. Начебто 2 жінки візьмуть справу до своїх рук і завершать переговорний процес, який зараз зі зрозумілих причин стоїть на місці.

Більше того, після чинного президента РФ до влади може прийти саме жінка, вважає пані Марія

Марія бачить, що війна в Україні може перейти до стадії затишшя. Але навіть якщо конфлікт буде заморожений, від Росії очікується що завгодно. Поки Путін буде при владі, він зробить усе можливе, щоб напасти на Україну ще раз.

Крім того, він все ще хоче фізично втягнути Білорусь у війну. Не секрет, що з території цієї держави вже неодноразово запускалися ракети, що летять у мирні українські міста. Тож формально Білорусь уже є учасником війни. Проте білоруських військ на теренах України ще не було.

Екстрасенс вважає, що Лукашенко до останнього ухилятиметься. Це причина, чому взаємини між президентами цих країн потихеньку псуються. Хоча інші спеціалісти кажуть, що Путін може почати шантажувати Лукашенка фізичним усуненням. Мовляв, це стане фінальною точкою, коли президент Білорусі накаже своїм військам вступити у війну. Але чи це станеться насправді, покаже лише час.

Що чекає на всіх нас у майбутньому

Влада Росії вже не раз шантажувала Україу та світу ядерною зброєю. Марія Тиха вважає, що загроза справді існує. Проте зараз вона відійшла на другий план. Куди серйозніша небезпека пов’язана з критичною інфраструктурою, яку Росія регулярно пошкоджує.

Крім того, екстрасенс не виключає варіанти застосування якоїсь біологічної чи хімічної зброї. Хочеться вірити, що такого не дійде. Але треба розуміти, що ворог може піти на все заради своїх цілей.

Пані Марія не виключає, що в самій Росії може статися військовий переворот. До речі, такі прогнози ми з вами чуємо вже не вперше. Президент РФ втрачає зброю, людей та гроші. Але найголовніше те, що він втрачає зв’язки і вплив.

Країни, які справді підтримують Росію, можна порахувати на пальцях однієї руки. І хоча хтось каже, що в майбутньому головним союзником РФ буде Китай, поки що у це віриться важко.

Через те, що ресурси Росії не нескінченні, на полі бою вона може видихнутися до весни 2023 року. Дуже багато фахівців говорять про те, що саме в цей період у війні настане переломний момент, коли вона може зовсім завершитися. Звісно ж, перемогою України!

Хочеться вірити, що це станеться якнайшвидше. Однак не варто забувати, що Росія, як і раніше, перебуватиме по сусідству з Україною. А це означає, що загроза буде завжди і не варто втрачати пильність.

Майбутнє Росії

Майбутнє Росії туманне. Навіть російські фахівці визнають, що найближчим часом на цю країну не чекає нічого хорошого.

Слава всім нашим воїнам! Боже, захисти Україну!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.